Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pécsen szabadtéri "meghitt"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pécsen szabadtéri "meghitt" helyek?

Figyelt kérdés
Valami szabadtéri elfoglatságra gondolok, mint pl. sötétbe felmenni a mecsekbe, ahól látni az egész várost stb. Pécsi vagyok de nincs semmi más ötletem. Előre is köszönöm!
2010. júl. 31. 23:11
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
f vagy l, kor?
2010. júl. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 BlacktigerXXX ***** válasza:
0%
NE füvezzetek annyit.
2010. aug. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
ki mondta ezt?:D:D xDDDD
2010. aug. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 BlacktigerXXX ***** válasza:
0%

Tudom hogy azért kell jó hely

:D


felesleges letagadni.

2010. aug. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Pécsi vagy és nincs ötleted? Én Pécs környéki, de máris tudok neked példát mondani. Széchenyi tér, biztos szép este. Kossuth tér, most lett felújítva, bár ott nem olyan jó. Köztársaság tér is most lett felújítva, nagyon szép este a színes lámpás szökőkút. Menjetek fel a Tettyére. Vagy TV-torony, bár én oda félnék felmenni este :D Meg van még egy hely, az nagyon szép, de nem tudom mi a neve, viszont oda sem szívesen mennék sötétben. A vidámpark bejárata mellett mész el bal oldalon egy kis erdei ösvényen. Ott van egy fából készült vmi nemtom mi, de van benne pad és onnan gyönyörű a kilátás. Nagyon messze ellátsz. Remélem tudtam segíteni. Ha meg nem akkor legalább megpróbáltam :)
2010. aug. 1. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ha nan szívni akar az ember akkor simán kiül a terszra vagy vmi játszóra, ennyi nem kell olyan hely:)
2010. aug. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Szóval ha füvezni akarnék megoldanám, de nem akarok... Ráadásul rendőr leszek és nem a korrupt kategóriába ;)

1 értelmes válaszolónak szeretném megköszönni, a Tettye az alap dolog nekem is, ilyesmi ötletetre gondoltam. A belvásos tényleg szép este, csak ott nem igazán kettesben van az ember... Köszönöm az ötleteidet :)


23/L

2010. aug. 1. 12:31
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Ott a Székesegyháznál van egy park.. nem a Séta térre gondolok. Szerintem az jó kis hely. :)

2010. aug. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tényleg! Ez sem rossz ötlet... :) Köszi!
2010. aug. 1. 22:20
 10/10 anonim ***** válasza:

ma 02:04 vagyok

Rendőr néni :)

Örülök, ha segítettem ;)

2010. aug. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!