Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el? Szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el? Szeretnék velet többet kettesben, meghitt közelségben lenni.

Figyelt kérdés
Párommal már évek óta együtt vagyunk, már lassan egy éve együtt is élünk. Többször vannak kisebb vitáink, mindkettőnknek megvannak a saját hülyeségei. Ő sokat dolgozik, korán megy, későn jön és nehéz munkát végez. Én irodában ülök kb. 9 órát, én is későn érek haza, és utána még várnak az otthoni tennivalók. Úgy érzem mostanában, hogy csak elvárásai vannak velem szemben, és úgy gondolja azzal, hogy hazahozza a fizetését minden le van tudva. Nem arra gondolok, hogy a házimunkában segítsen, hanem arra, hogy törődjön velem. Szeretném, ha többet beszélgetnénk, elmennénk néha valamerre kettesben. Szóval hiányoznak a meghitt, kettesben töltött pillanatok. A testiségből is úgy érzem sokszor hiányzik a varázs. Nem szeretném őt megbántani, vagy terhelni, de így nem érzem jól magam. Általában ha otthon vagyunk ő nekiáll számítógépezni, TV-t nézni, én meg főzöm vagy éppen edzem. Ráadásul azzal még régebben nagyon megbántott, hogy elfelejtett felköszönteni a névnapomon. Hogyan tudnám neki elmondani, vagy éreztetni vele, hogy szükségem lenne a közelségére,törödésére úgy, hogy ne sértődjön meg, de meg is értse, mi az ami hiányzik nekem?
2009. júl. 17. 12:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle, mikor legközelebb sok időtök lesz,hogy van-e kedve beszélgetni kettőtökről. Ez azért jó, mert még az elején mondhat nemet, és nem csak pislog, mert belefogtál a mondandódba.

Aztán kérdezd meg tőle, mit gondol a kapcsolatotokról, szerinte változott-e, van-e, ami hiányzik neki.

Ezután Te is elmondhatod az érzéseidet, vágyaidat.

Nyugtasd meg az elején, hogy nem indulatokat akarsz szítani, csak beszélgetni.

Hajrá!

2009. júl. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!