Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz h 13 évesen egy pasim sem ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz h 13 évesen egy pasim sem volt?

Figyelt kérdés

Mielött elkezdenétek olvasni vagyis már olvastok csak lirom h én vok az a strandos csaj aki látott egy pasit......

Na szóval beszélgettem msn en a bnömmel és elmeséltem neki a sztorit  h nem mertem odamenni hozzá am a pasi 1_2 évvel volt öregebb na és mondta h Gyerek vagyte még ehetz mikor ő is 13 éves.Írtam neki azért vok gyerek mert 13 évesen nem volt 5pasim 2hétig mert nem mertem odamenni.Na szoval a csaj kioktatott h magyarul 1 pasim sem volt és miért? na szoval bocs ha értelmetlen de gáz h nem volt???



Am ha már itt tartunk a strandos sztori az h strandultunk a héten és láttam egy fiút aki elég helyes de nem volt semmi és gondoltam h ha ma is kijön akkor elkérem az msn címét de az egyik bnöm beavatott egy fiut és a fiu elkérte töle de mivan ha az a gyerek aki jközvetityekk nekünk nem jot adott meh aajj...de béna vagok..


2010. júl. 31. 23:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

relax béby relax;)nem vagy elkésve;)a barátosnédnak meg hiába volt már 5pasija,ennyi idősen a járás nem egyenlő a szerelemmel,akarom mondani a szeretettel.Ebben a korban csak azért van együtt egy lány meg egy fiú,mert az trendi,meg h elmondhatja a suliban h neki fiúja/bnője van.

Szval ne aggódj nem gáz,csak kicsit figyelj oda a helyesírásodra;)

F/17

2010. júl. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

ehh :D aranyos..:D

nyugi, ráérsz még ;)

2010. júl. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

felpontozaaaas...

k0szyi

2010. júl. 31. 23:23
 14/18 A kérdező kommentje:
hhaha
2010. júl. 31. 23:48
 15/18 anonim ***** válasza:

Tudom, egy 13 éves nem így gondolja, de: gyerek vagy még. Nagyon.

Szóval ha valaki azt mondja neked, hogy gáz, hogy nem volt még pasid, az hülye.

2010. aug. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"jó fiú" szerint:

Semmi sincs benne max. cukiság(!) az hogy még nem volt... sztem nem bénaság hanem önbizalom hiány ha nem mersz oda menni...

2010. aug. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

megh masodik gyerek..pfff.

Az meglehet sztemis koszi

2010. aug. 1. 12:28
 18/18 kayl18 ***** válasza:
gáz ha 1 ribanc vagy, am nem gáz, átlagban 15-6 évesen volt mindenkinek kapcsolata először, de van aki 20 éves korig megy
2010. aug. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!