Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak? Az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Az egyik legjobb barátnőm ex pasijával jöttem össze és ő ezért nagyon utál. és úgyérzem h beleszerettem. De viszont még az előző pasim iránt is érzek valamit.

Figyelt kérdés
Nah szóval nemrég szakitottam a pasimmal , mert nem éreztem h szeretne meg a gép vagy a haverok mindig elsőbb volt mint én. Nem is egy helyen lakuk hanema szomszéd faluba.DE ő a szakitást elég nehezen vette nem is gondoltam volna h elérzékenyül, de aztgondoltam igy lesz a legjobb. És akkor most meg megróbáltam a barátnőm ex pasijával aki nagyon figyelmes romantikus, stb.. de ő erre nagyon megutállt. és már zsinte hozzámse szólt. de viszont ha avval a pasival vagyok úgyérzem h remeg a lábam a hasam is egyben van és miden nagyon jó vele. De közben meg vannak fiúhaverjaim akiből szinte mind járna velem.:S és ezért ők meg haragszanak rám egy picit. Nem vagyok nagyképű. Mit csináljak?:S Jah és még hozzátéve a barátnőmmel mostanába elég sokat veszekedtünk mert neki sose jó valami. de viszont ő szakitott á a pasijával. és aztmondta h ő már nemszereti azt akivel most én együtt vagyok. Segitsetek. :/
2010. júl. 31. 22:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért utál ezért? Még mindig szerelmes belé, vagy mi?
2010. júl. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem. Már nem szerelmes belé. De nem tudja elvieslni h összejöjjek a volt pasijával. de hisz ő szakitott vele és aztmondja h már nem is szereti.:S
2010. júl. 31. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!