Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek csak le akart rázni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak le akart rázni?

Figyelt kérdés
Barátomat elhívtam sétálni és erre azt mondta,hogy: Nem mehetek,mert anyámék azt mondták,hogy vigyázni kell a fűre a kertben.mert ellopják..szerintetek megsértődjek?
2010. júl. 31. 22:08
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
lol hülye:D
2010. júl. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
szerintem ha ezeket komolyan mondja, nem csak viccel akkor hülyének néz... hagyd ott. ha szeret úgyis visszajön.
2010. aug. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

rohadt vicces topic :DDDDD


sajnos azonban tragikus, tipikus, amikor látni hogy egy fiú mennyire szeret valakit, mindent megtenne érte, és akkor ilyen dolgokkal lerázzák :'(


szerintem felejtős a dolog, biztos lesz másik lány, aki majd értékeli a kitartásod és törődésed

2010. aug. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
kösz bameg én vagyok a lány..tudsz olvasni?
2010. aug. 1. 00:25
 25/29 anonim ***** válasza:
Nagyon buta lány vagy:STán szőke is?hát hogy nem veszed észre hogy a faszid hulla szerelmetes beléd?xdxd.Tudod mit?Meg is érdemled.S valóban a füvet ellophatják!
2010. aug. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
áááá hallod ez bolondot csinál belőled:S De bunkó:@
2010. aug. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Ez KAMU, ennyire hülye ember nincs a földön:D:D, ilyet csak egy szőkéből lehet kinézni:D de a füves nagy volt, az ő helyébe én is hülyére vennélek mert tényleg poén ha el is hiszedXD
2010. aug. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Pfhúú b*zdmeg ezt hagyd ott!
2010. aug. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
ne haragudj hogy ezt mondom.... de én úgy röhögtem, h azt hittem leesek a székről :'D sztem hagyd a p.csába amúgy. nem éri meg. ekkora k*csögöt:| sztem is csak játszik veled. inkább mond neki h mekkora csi*cska ;)
2010. aug. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!