Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bekattant vagy csak le akart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bekattant vagy csak le akart rázni?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy csajjal tavaly nyáron. Elkezdtünk járni és utána 4 hónapig együtt voltunk. Távkapcsolat volt, tőlem 80 km-re lakott. Szakítottunk még télen és utána haverok maradtunk. Sms-ben és msn-en tartottuk a kapcsolatot ezek után már nem találkoztunk sajnos. Mostanáig minden nap beszéltünk szinte, ám egyre csak romlott a viszonyunk már a baráti is kezdett kérdésessé válni. Néhány napja mikor ráírtam felgmán kedzett válaszolni én meg rászólta, h mi a baj történt valami? Erre Ő: nem mindegy az neked? Csak elstem, h mi a gond aztán veszekedésig ment a dolog végül kiléptem majd másnap mikor beléptem láttam, hogy nem vagyok fent a listáján valszeg letörölt ha minden igaz. Azóta semmi hír róla nem mertem keresni. Felhívjam telefonon vagy sms-t írjak? Eléggé kiborított a dolog.
2009. jún. 6. 00:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ha a saját lelki nyugalmadnak úgy jobb, akkor hívd fel.

Amugy nem tudom, hogy mi történhetett vele, ennyiből szinte lehetetlen megmondani.

2009. jún. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
kösz a választ! ezelőtt se volt már jó a viszonyunk mióta szakítottunk nagy hullámok váltogatták egymást néha jó néha nem. Volt sokszor mikor le is tiltott de mindig feloldott. Aztán most is tiltott de írtam neki, h akkor törölj le ha neked az jó tedd meg ha tudod kcisit durvábban fogalmaztam mert vszekedés volt... de megtette. nem gondoltam, hogy meg tudja tenni nem akarom elhinni lassan 1 éve simerjük egymást és jártunk is ugye. ezt a hívást is azért kérdezem mert azt mondta meg ne próbáljam keresni az életbe :(
2009. jún. 6. 01:05
 3/17 anonim ***** válasza:

Én továbbra is azt mondom, hogy ha az jobban esik, akkor hívd fel.

Majd írd meg, hogy mi volt. Kiváncsi vagyok:D

Nekem is volt kicsit hasonló dolog, de csak kicsit hasonlít.

2009. jún. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Ebből én azt látom, hogy más a barátság és más a párkapcsolat. És a kettőt nem lehet keverni.

És ha már vége egy kapcsolatnak, akkor hagyni kell a másikat békén.


Ezzel a lánnyal jártál, de már vége. Szakítottatok. De szerintem te ennek ellenére saját elmondásod szerint is folyamatosan rajta lógsz és azt lesed, hogy mikor lesz megint "jobb" a helyzet, meg kiakadsz, ha ő épp kilép a vonalból. ENGEDD EL. Már nem a barátnőd, nem osztja meg veled az ágyát sem többet, és a magánéletét sem akarja továbbiakban az orrodra kötni, érzi rajtad, hogy te nem úgy nézel rá, mint egy barátra. Milyen jogon veszekszel vele bármin is?? MIlyen jogon kéred számon bármiről? Persze hogy tele van a hócipője már veled.

(Sajnálom ha rosszul esik ezt olvasni, de ez a konkrét helyzet.)

Hagyd békén és keress magadnak új barátnőt, akivel járhatsz újra.


Ha akarod, egyszer még felhívhatod, hogy bocsánatot kérj tőle a veszekedések miatt, elmondd neki a bajodat, és hogy elbúcsúzz tőle férfi módra!

2009. jún. 6. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
nem értelek... engem tolsz le... csomószor ő írt rám és nem kérte számon semmiről sőt, mindig segíteni akartam neki ha bármi volt! mondtam, h szívesen állok a rendelkezésére mint egy jó barát. abban igazad van, h még szeretem és ezt ő is érezte... de most nincs barátja se miért ne lehetne velem mikor tiszteltem szerettem úgy ahogy még senki. ezt ő is tudja... a veszekedést se én kezdtem baráti alapon kérdezem van-e valami baj... ennyi
2009. jún. 6. 02:19
 6/17 anonim ***** válasza:

Én csak úgy tudom elképzelni hogy szerelmesek veszekszenek msn-en :) Ha barátok vagytok mégis min lehet összeveszni... Na mindegy.


Lehet hogy ő sem közömbös irántad, és ezért vesz magára olyan dolgokat amit mondasz neki. Mondjuk jó lenne tudni eleve miért szakítottatok.

Szerintem a telefon nem fog megoldást jelenteni. Esetleg írhatsz neki egy levelet, amiben megírod hogy nagyon sajnálod amiket mondtál, nem gondoltad komolyan, és hogy milyen sokat jelent ő a te számodra, és bocsásson meg. (az más kérdés hogy te is megbocsátasz neki, hiszen ő is csúnyán viselkedett)

Ha megint akarnál vele járni azt is megmondhatod, veszteni valód úgy sincs. A 80 km ellenére gondolom azért hetente egyszer tudnátok találkozni.

Remélem sikerül megjavítani a viszonyotokat, kár lenne rossz szájízzel abbahagyni. Kitartás :)

30/N

2009. jún. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nekem is kicsit úgy tűnik, hogy külön vagytok ugyan, de húzzátok egymást és úgy veszekszetek, mint a szerelmesek!


De ha tényleg vége, akkor lásd be és hagyd békén.

Ha nincs vége, akkor viszont érdemess még megpróbálni.

De fiatalok!! a szálljatok már le végre egymásról az msn-en!!! Hülyeség ott beszélgeni meg összeveszni!


80 km még kevés is. Ha annyira fontos neked menj el hozzá és beszélj vele személyesen!

2009. jún. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
egyetértek azokkal akik aht írták hogy szerelmesek veszekednek msn en :) xD jó tudom ez nem igazán igaz xD de a ti esetetekben... mondjuk írj neki egy levelet és ha válaszol válaszol ha meg nem akkor hagyd a fenébe..
2009. jún. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
kösz a további válaszokat! szerelmesek? hát én lhet, hogy az vagyok belé, sőt... de ő belém már nem az máskor azt mondta. vagy csak nem akarja magának beismerni, hogy még szeret???
2009. jún. 6. 15:07
 10/17 anonim ***** válasza:

Ne áltasd magad! Vége.


Ha meg szeretnél tőle valamit, menj el hozzá személyesen és beszélj vele! Csak ha mersz szembesülni azzal, hogy milyen igazi választ kapsz, de legalább neked is tiszta lesz utána a helyzet. Vállalod?

2009. jún. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!