Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bekattant vagy csak le akart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bekattant vagy csak le akart rázni?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy csajjal tavaly nyáron. Elkezdtünk járni és utána 4 hónapig együtt voltunk. Távkapcsolat volt, tőlem 80 km-re lakott. Szakítottunk még télen és utána haverok maradtunk. Sms-ben és msn-en tartottuk a kapcsolatot ezek után már nem találkoztunk sajnos. Mostanáig minden nap beszéltünk szinte, ám egyre csak romlott a viszonyunk már a baráti is kezdett kérdésessé válni. Néhány napja mikor ráírtam felgmán kedzett válaszolni én meg rászólta, h mi a baj történt valami? Erre Ő: nem mindegy az neked? Csak elstem, h mi a gond aztán veszekedésig ment a dolog végül kiléptem majd másnap mikor beléptem láttam, hogy nem vagyok fent a listáján valszeg letörölt ha minden igaz. Azóta semmi hír róla nem mertem keresni. Felhívjam telefonon vagy sms-t írjak? Eléggé kiborított a dolog.
2009. jún. 6. 00:06
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
szeretnék vele találkozni nagyon!
2009. jún. 9. 12:52
 12/17 anonim ***** válasza:

Szuper! Neki mondtad már?


Ha ő mindenáron el akarja kerülni a talit, az is egyértelmű válasz. Ha szívesen talizik veled, az is.

2009. jún. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
nem akar találkozni velem :( csak tudnám mi az oka, de nem mondja el! ez nagyon furcsa! szerinted mi lehet? nincs pasija most az tuti, mert mondta.
2009. jún. 9. 18:11
 14/17 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen mindegy az oka. A rád vonatkozó részt megkaptad, az a tiéd. Sajnálom.


Amúgy én nem hiszek egy nőnek sem, aki nem jár velem.

Főleg akivel hónapok óta nem is találkoztál.

2009. jún. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
eléggé kiakasztó tud lenni ez az egész. egyébként tudom, hogy hazudik nekem szinte minden szavában mindig így volt sajnos. mintha csak fel akart volna használni valamire nem éreztem hogy annyira szeretett volna mint amennyire azt mondja.
2009. jún. 9. 18:57
 16/17 anonim ***** válasza:

Hidd el, hogy a megérzéseid nem csalnak. Csak bízz a saját tapasztalataidban, és ne akard meggyőzni arról magad, hogy: "de valójában titokban ő szerethet téged."


És ennyi energiát inkább szánj egy másik lányra, már régen randizhatnál, ha másokra szánod azt a sok chat-időt, amit eltökölsz ezzel a korábbi bnőddel.

2009. jún. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
lehet nincs már megoldás erre, hiszen nem keres... ha érdekelném kicsit is, csak adna valami jelet.
2009. jún. 9. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!