Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek csak le akart rázni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak le akart rázni?

Figyelt kérdés
Barátomat elhívtam sétálni és erre azt mondta,hogy: Nem mehetek,mert anyámék azt mondták,hogy vigyázni kell a fűre a kertben.mert ellopják..szerintetek megsértődjek?
2010. júl. 31. 22:08
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
hát.. az apja az nem kicsit gazdag:D de én nem ezért vagyok vele,mert amúgy egy szerencsétlen ha ilyen dumákkal akar lerázni:D múltkor megkérdeztem,hogy nem hív meg egy fagyira..azt mnodta nincs nála pénz,oké én vettem neki..aztán bement a mekibe, a pénztárcájába volt vagy 100 ezer forint..:D és mint ha nem történt volna semmi megeszi előttem és vigyorog:D
2010. júl. 31. 22:22
 12/29 anonim ***** válasza:

ez olyan kamu mint a szarxD

De legalább jót röhögtem:DKöszke,ezzel felvidítottál egy kicsit:D

2010. júl. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Aha, jófej... Bocs, de megérdemled ha még mindig vele vagy.
2010. júl. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
nem kamu..tényleg ilyen,de én szeretem.:( csak már nem bírom a hülyeségeit..meg annyira zsidó:D
2010. júl. 31. 22:27
 15/29 A kérdező kommentje:
egyébként lehet valami green linennál angolból nyelvvizsgázni? mert most azt mnodta,hogy ott fogja letenni,de a google csak tisztitószereket meg mosogatószereket hoz ki rá..:S én nem tudom mit gondoljak,létezik ilyesmi betegség??
2010. júl. 31. 22:29
 16/29 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ő a szerencsétlen azért, mert ilyen dumákkal akar lerázni, hanem te vagy az, mert nem veszed észre.
2010. júl. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

22:26 vagyok..viszont ha nem az akkor miért hagyod magad h ilyen hülyeségekkel átb*sza a kicsiny arcocskád?Ebben sajnos te is hibás vagy:/

Dobd és keress mást;)

Am hány éves vagy?

2010. júl. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

18

de nem akarom dobni mert szeretem és megakarom gyógyítani

2010. júl. 31. 22:37
 19/29 anonim ***** válasza:
szerencsétlen remélem azért le fog tudni majd vakarni magáról, mert te beteg vagy. zakkant.
2010. júl. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
én vagyok a zakkant???:D na jól van,fogadjunk most te is elvitted magaddal az interneted siófokra és onnan írsz-_-
2010. júl. 31. 22:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!