Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 hónapja járok a 16 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónapja járok a 16 éves barátnőmmel. Ha egy ezüst gyűrűt adok neki, és azt mondom neki közben hogy, szeretném ha 5 év múlva hozzám gyere, az mennyire égő? Szerintetek hogy reagál? Nagyon szeretjük egymást.20/F

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 20:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
várj inkább 5 évet ezzel
2010. júl. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szeretném, ha pár év múlva hozzám jönnél. talán. nyelvtanilag jobb. és ne mondd, h x idő múlva. esetleg egyszer... elég korai, de te tudod...
2010. júl. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Jaaaj, de cuki!!!

Engem is eljegyezhetne már valaki!!!

Szerinte, ha ő is így érez irántad akkor mondd nyugodtan!

2010. júl. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én kicsit nagyon megijednék.Egy 16 éves lány nem akarja még (ennyire)lekötni magát.Szerintem ő is megijednek kicsit.De lehet,hogy épp ellenkezőleg,mert iszonyatosan szeret.Ezt csak ő tudja igazán.A megijedős résznél csak magamból indultam ki.Nem akarlak lelombozni. :) én is 16/L
2010. júl. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
3 hónap még elég rövid idő. Valóban várj ezzel 5 évet. Ne hamarkodd el, mert még meg is bánhatod!
2010. júl. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Személyiségzavart akarsz???

Sztem amúgy hamar vége lenne. Illetve lehet újrakezdődne de akkor már gáz lesz csak észre sem veszed

2010. júl. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

5 év múlva már lehet h nem is ismeritek majd egymást :D

bár ne így legyen...:)

Amugy szerintem nem égő, biztosan örülne neki, mert így érezné h komolyan veszed őt és a kapcsolatotokat.

2010. júl. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha odateszed elé a gyűrűt sikítva fog anyucihoz futni és elújságolja neki, hogy őrült vagy. Ne legyél ilyen naív. Még csak most kezd el élni szegény lány.
2010. júl. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Várj még ezzel. Nem azt mondom, hogy 5 évet, de ha te ezzel a szöveggel beállítasz hozzá, akkor azt fogja hinni, hogy idióta vagy. Akkor kérd meg a kezét, mikor meg akarsz házasodni vele.
2010. júl. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
én is 16 vok és ha pasim 3 hónap múlva ilyet mondana egy kicsit azért meglepődnék de azért örülnék is.de sztem akkor is még 1 kicsit korai.De azért nagyon cuki tőled!!!
2010. júl. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!