Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lehet ez? (bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet ez? (bővebben lent) miértnem merek kezdeményezni és miért nem kívánom annyira?

Figyelt kérdés

a léyneg h 2 hónapja megcsalt a barátom(csak csók) és hát nekem ez nagyon rosszúl esett, megbocsátottam neki mert láttam és éreztem h tiszta szívéből megbánta és h szeret igazán.Aztán nekem anniyra nehéz volt túl tennem magam a megcsalásán h szakítottunk 1 napra,v is ő szakított velem mondván h nem akar több fájdalmat okozni nekem, és fél ettől, de mihejt hazamnet a taliról megbánta sőt már ott a talin láttam rajta h megbánta de akk azt érezte ezt kell tennie, aztán msnap megkérdezte h kaphat e még egy esélyt és én megadtam neki, igaz ugyan h túl tettem magam a megcsaláson vmennyire és szeretjük egymást nagyon, a megcsalás előtt és után is volt szex, de vh nem merek kezdeményezni mostanában, előtte szó nélkül belenyúltam a barátom nadrágjába,de most nem, és nemtom miért, meg bár érzem h szeretem ,imádom, tiszta szívemből mostanában vh nem kívánom a szexet, úgy mint régen, régebben megláttm és,mindg azt mondtam h mindjárt rá ugrok és leteperem, de most nem vh nem kívánom annyira csak úgy ha símogatja a hasamat vagy ha belenyúl a bugyimba és a szemérem dombomat símogatja.sztetek mitől lehet ez?


normális válaszokat lécci, nemet és kort is lécci.


2010. júl. 31. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:

20/L:

EZ azért lehet mert megromlott a kapcsolat!

És nem bízol már meg benne mint a megcsalás előtt.

Meg ha nem érzed a szeretetét akkor is előfordul az ilyen.próbálj meg újra bízni benne ha már annyiszor bocsánatot kért!

remélem segítettem

2010. júl. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ez az h érzem h szeret tiszta szívéből, igen segítettél, köszi:D



ha vki ide téved még várom a válaszokat.

2010. júl. 31. 20:15
 3/5 A kérdező kommentje:
am meg fura,mert nem romlott meg a kapcsolat, sőt igyekszik h minnél hamarabb visszaszerezze abizalmamat.
2010. júl. 31. 20:16
 4/5 anonim ***** válasza:

akkor hagyd hogy alakuljon... :) valszeg megtanulta a leckét, az én szememben elég korrekten kezelte az egészet.

17/f

2010. júl. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is megromlott a kapcsolat és még mindig fáj Neked, hogy megcsalt.


20/F

2010. júl. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!