Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mihez kezdjek egy ilyen pasival?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek egy ilyen pasival?

Figyelt kérdés
Megismertem egy 29 éves pasit. Én 19 vagyok. Nagyon nyomult, azt mondta hogy nagyon tetszek neki. Nekem annyira nem jött be az elején, de adtam neki egy esélyt.Egy kicsit tartottam tőle, mert nőcsábászként ismerik. Ez kb. 1 hónapja volt. Azóta volt több randink kihagyásokkal. Van hogy napokig nem jelentkezik. Nekem az jön le, hogy csak akkor keres ha unatkozik.És előfordult, hogy társaságban, mások előtt /haverok/ oda sem jött hozzám. Most akkor nem akar felvállalni?Én meg lassan de biztosan kezdek beleesni. Kezdem ugy érezni, hogy csak unaloműző vagyok neki.
2010. júl. 31. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

Nem tudom minek egy 29 éves férfi neked...


Inkább ismerkedj a saját korcsoportodban!!!

2010. júl. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a leírtak alapján jól érzed.
2010. júl. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe. Közben ne hitesd el magaddal, hogy a "beleesés" ellen nem tehetsz semmit. Egyszerűen ne menj el vele randizni, ne találkozz vele, stb.
2010. júl. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
ez kuka...
2010. júl. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát kérdezz rá nála. Én ezt tenném. Mert máshogy nem fogsz rájönni szeritem. remélem tudtam segíteni.
2010. júl. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

18:38 vagyok!

Amúgy meg üzenem az elsőnek, hogy miért baj az ha idősebb párt akar valaki? A férfiak később érnek, mint a nők és egy 19 éves srác kb 15 éves szinten van. Jó persze van kivétel, de nem sokkal találkoztam még. Nekem is 26 éves párom van és én 18 vagyok és remekül megvagyunk, szeretjük egymást! Mellesleg az, hogy megmondod a kérdezőnek, hogy keressen korban hasonló embert, az nem válasz a kérdésre.

Bocsi az off-ért!

2010. júl. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

18:38 még mindig! :D

Elfelejtettem írni, hogy lány vagyok. :D

2010. júl. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Köszönj neki a barátai előtt és figyeld, hogy reagál.
2010. júl. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nőj fel ! Ez már 15 évesen is gáz... (jobb helyeken)
2010. aug. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!