Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezdjek el járni 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdjek el járni 1 pasival akinek van bnője?

Figyelt kérdés
A bnője valóban az én egyik bnőm... akit nem akarok megbántani... és éppen szakítófélben vannak... és a srác is jó haverom.... sőt a legjobb... S a csajnak még azon a csávón kívül van még 1 pasija... és a pasik is tudnak egymásról... ezért is akar a fiú szakítani vele csak... szereti... és a másik bnőm megkérdezte tőle h irántam is éreze vmit és a srác azt mondta h igen...
2009. nov. 10. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Sehogy.

Ez alakul. Inkább meghalnék, mnthogy bármelyik barátnőm pasiját lenyúljam, direkt... Pedig voltam már eszméletlen szerelmes is, egy barátnőm fiújába, de inkább elkerültem.

(Azóta összejöttünk, de a baránőmmel már 1 éve szakítottak, és a barátnőmnek sem fáj. Így alakult. :))

2009. nov. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy 12? Amúgy szerintem hagyd ezt a pasit amíg van barátnője, meg persze főleg akkor ha ez a csaj a te egyik barátnőd. És a fiú szakítani akar vele csak szereti? Nem gondolod ez mennyire ellentmondásos? Kicsik vagytok még látszik. Bocs.
2009. nov. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a barátnődtől, hogy zavarná e, ha a volt pasijával járnál.
2009. nov. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól függ. Te hogy szeretnéd, hogy a barátnőd elkezdjen járni a Te pasiddal?
2009. nov. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!