Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek direkt csinája?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek direkt csinája? Már nem kíván?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy az utóbbi időben elég sokat veszekedünk a baratommal. Mindketten hibásak voltunk. Én elég bizalmatlan vagyok, mindenben a roszat látom először. Néha panaszkodik emiat.

Az a lényeg, hogy ritkán szeretkezünk. Lenne rá alkalom, csak mintha mindig úgy csinája hogy ne legyen.

Körülbelül 20 km-re lakik tőlem, hétvégén vagy Én alszok nála, vagy Ő alszik nálam. és hétköznap ha bejön hozzám akkor elmegyünk a rejtekhelyunkre és a kocsiban szeretkezünk. De mostanába ez nagyon ritka, mindig túl fáradt,mert dolgozik vagy túl korán jön be, és elalmosodik. Úgy érzem mintha csak akkor lenne mikor ő akarja.

Szerintetek direkt csinája? Már nem kíván?

De máskép minden renben van, én is és ö is elvezuk. Orgazmusom van mindig. Egy alkalommal, csak egy aktus van. Azt mondja hogy neki a második már nem olyan jó.


Véleményeket kerek,most mit csinájak?


(Bocs a hejesirasert nem vagyok magya)


2010. júl. 30. 23:20
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ma azt akartam volna, deh sajnos ma is közbe jot valami... mondta hogy nem igy tervezte ezt az estét, de mondtam hogy én igen, mert nem akartam volna. Megkért hogy ott aludjak nála. Szerintetek ott maradjak nála?
2010. júl. 31. 00:08
 12/13 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs,hogy egy férfi a fáradtságra hivatkozik,az nem igaz,hogy azért nem teszi meg.Én is voltam fáradt és megteszem mert meg kell tenni,én nem kifogásolok,inkább azt mondom nem érek rá, sokáig dolgozok és nagyon éhes vagyok,mennem kell haza nem ejthetem útba mert a busz is úgy jár.Én azért szoktam kifogásolni,mert nehogy már eggyet csettint és akkor ugrok neki.Tegnap is irt,hogy mennyek fel hozzá mert akarja,de igazából a végén pénzt akar kérni mert sokadika van neki.
2010. júl. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
nem akarlak elszomorítani,de lehet ennek a kapcsolatnak lassan vége.. lehet elmúlt a szenvedély köztetek,nem? ezt neked kell érezned! és az is valószínű,h van valakije! :O
2010. aug. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!