Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek direkt csinája?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek direkt csinája? Már nem kíván?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy az utóbbi időben elég sokat veszekedünk a baratommal. Mindketten hibásak voltunk. Én elég bizalmatlan vagyok, mindenben a roszat látom először. Néha panaszkodik emiat.

Az a lényeg, hogy ritkán szeretkezünk. Lenne rá alkalom, csak mintha mindig úgy csinája hogy ne legyen.

Körülbelül 20 km-re lakik tőlem, hétvégén vagy Én alszok nála, vagy Ő alszik nálam. és hétköznap ha bejön hozzám akkor elmegyünk a rejtekhelyunkre és a kocsiban szeretkezünk. De mostanába ez nagyon ritka, mindig túl fáradt,mert dolgozik vagy túl korán jön be, és elalmosodik. Úgy érzem mintha csak akkor lenne mikor ő akarja.

Szerintetek direkt csinája? Már nem kíván?

De máskép minden renben van, én is és ö is elvezuk. Orgazmusom van mindig. Egy alkalommal, csak egy aktus van. Azt mondja hogy neki a második már nem olyan jó.


Véleményeket kerek,most mit csinájak?


(Bocs a hejesirasert nem vagyok magya)


2010. júl. 30. 23:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2010. júl. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Valószínű tényleg fáradt munka után.NEM hinném, hogy nem kíván
2010. júl. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
18%
hát ja... HELYES!!!!!!!!!lehet megunt téged ugy.. vagy nem vonzódik a testedhez.De az is lehet van valakije melletted.:/ bár nem akarom a bogarat elültetni a füledben.érted??xd
2010. júl. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mindketten 19, deh Ő nemsokára 20 lesz.
2010. júl. 30. 23:33
 5/13 anonim ***** válasza:
Újítsatok, beszélgessetek, oldjátok meg a problémákat, és ne legyen ennyire betervezett rutin minden... spontanaitás!!! =)
2010. júl. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de ahogy így elolvastam, elsőre az jött le nekem, h nem fog sokáig tartani. Persze ezt így nehéz megmondani.
2010. júl. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam rá hogy van valakie. :(
2010. júl. 30. 23:35
 8/13 A kérdező kommentje:
1 éve és 2 hónapja járunk...Én nagyon szeretem, Nem akarom elvesziteni, Mit tegyek?
2010. júl. 30. 23:38
 9/13 A kérdező kommentje:
más vélemények?
2010. júl. 30. 23:53
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
hát én utána járnék azért, hogy nincs e valakije... De tényleg lehet, hogy fáradt. legközelebb ha ő akarna szexelni, akkor te utasítsd el, éreztesd vele, hogy milyen szar érzés, mikor te próbálkozol, és ő nem akarja..
2010. júl. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!