Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Ti hogy döntenétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ti hogy döntenétek?

Figyelt kérdés
Van barátnőm de mégis beleszerettem egy olyan lányba aki számomra elérhetetlen. Nem tudom mit tegyek!!! Hagyjak ott egy biztos kapcsolatot a bizonytalanságért? Segítsetek!!! Ti mit gondoltok, hogyan döntenétek???
2010. júl. 30. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Én szüzességi fogadalmat tennék.
2010. júl. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
járt utat a járatlanért el ne hagy
2010. júl. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem biztos h szerelmes vagy abba a másik csajba, meg egy biztos kapcsolatot ne hagyj ott egy olyanért akiben nem vagy biztos.
2010. júl. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért elérhetetlen a másik lány?? Igazából azzal kellene lenned akit szeretsz....
2010. júl. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem, nem fer tőled, hogy olyan lánnyal vagy együtt, akibe nem vagy szerelmes, és titkon mást szeretsz. Ez kicsit olyan, "ha nincs ló, jó a szamár is" dolog.. A barátnődnek is esélyt kell adnod, hogy találjon magának egy olyan fiút, aki ŐBELÉ szerelmes.. És neked sem lenne rossz, ha a szerelmeddel lehetnél együtt, nem?

üdv 25/L

2010. júl. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Holdtündér ***** válasza:
Hagyd ott a barátnődet. Tényleg nem fer vele szemben.
2010. júl. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerelem nélkül nincs értelme a kapcsolatnak.
2010. júl. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!