Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről, mit akarhat tőlem?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy fiú már több mint fél éve. És az elején én is tetszettem neki addig össze is akart velem jönni amíg meg nem tudta hogy 3,5 évvel fiatalabb vagyok nála. A fél év elteltével voltak barátaim de egyik se volt az igazi. De most írt nekem egyik nap msn.en hogy régen látott és jo lenne találkozni. De akkor amikor nincs otthon náluk senki.Mert hogy átgondolta az egészet.

Szerintetek csak meg akar dugni? Mert igaz sokat csalódott a lányokban de én igyekeztem mindig tartani benne a lelket. Mit tegyek? ../L.


2010. júl. 30. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:

igen, sanszos, hogy csak meg akar dugni.

Hány évesek vagytok?

2010. júl. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én 14 ő 17.

De az elején amikor nem jöttünk össze sokat beszélgettünk és mondta hogy ő nem igazán külsőre megy hanem arra hogy kedves legyen a lány és aranyos és ez bennem megvan csak a kor azt mondta. És volt két barátnője ez a fél év alatt mind a kettőbe fülig szerelmes volt. de mind a 2 csak kihasználta. és én utána mindig tartottam benne a lelket.

Végül is azt mondta azért akarja hogy hozzájuk menjünk mert nincs kedve kinn csövezni.

2010. júl. 30. 21:10
 3/6 anonim ***** válasza:

csak meg akar...biztos vagyok benne...:S

sokat csalódott mert kihasználták...gondolja Ő is kihasználhat valakit...

17/F

2010. júl. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ez nagyon egyszerű taliztok, és ha beszélgetni akar Veled akkor komolyan gondolja Veled.. ha meg elkezd taperolni akkor csak meg akar dugni..
2010. aug. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2eselyes. Vagy atgondolta es tenyleg komoly kapcsolatot akar, ez a jobbik eset. De lehet hogy csak meg akar dugni, ha ilyen erzesed van vigyel sokkolot meg viperat =))
2010. aug. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mit veszthetsz,dugjatok,és lehet lesz is valami belőle,ha meg nem akkor jól éreztétek egymást:)
2010. aug. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!