Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne ha eljegyezném a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne ha eljegyezném a barátom?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni neki egy ezüst karika gyűrűt.

Nagyon szeretjük egymást, már elég rég óta együtt vagyunk :)


2010. júl. 30. 20:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én elszaladnék. :D De te tudod milyen erős a kapcsolat és hogy reagálna.
2010. júl. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ONE RING TO RULE THEM ALL
2010. júl. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez hogy jön ide?
2010. júl. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Búza vagy?
2010. júl. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
NE! Légy okos és ne ijeszd el a párod az általa nem kívánt mértékű ragaszkodásoddal. Ha el akarna jegyezni, megtenné.
2010. júl. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nálatok is az asszony hordja a nadrágot mi?
2010. júl. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Legelőször is lány vagyok.

Ő is elakar jegyezni, csak van egy kis anyagi problémája jelenleg. Meg már együtt tervezgetjük a jövőnket, hogy majd kiből mi lesz, ki mivel foglalkozik, hol fogunk lakni, gyerekek meg ilyenek :)

Nem én hordom a nadrágot, mert nem ellenfelek vagyunk hanem társak és mindenben együtt döntünk, de tudom, hogy ha meglepném egy gyűrűvel nagyon örülne neki, ezért szeretném, csak nem vagyok biztos magamban..

2010. júl. 30. 20:36
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát én erre az egy dologra mondom azt , h a férfi dolga.Utalj rá , hogy szeretnéd ha eljegyezne és várd ki amíg anyagilag helyre jön.

Meg gondolj bele , megy sörözni a haverjaival és majd dicsekedik h eljegyzett a barátnőm ?!

Ez a dolog tényleg a férfiak dolga , ne akard ráerőszakolni mert rosszul is elsülhet.

2010. júl. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az egy dolog ,hogy teljesen forditott világban élünk,ahol már felcserélődtek a szerepek...de azért ez...

Ez tényleg a fiúk dolga.

Majd el fog ő téged ha akar később,majd ha rendezödött az anyagi helyzete.

Ha annyira szeretnél neki gyürüt venni,akkor vegyél,de tényleg sztem ne jegyezd el.

Egy lány életébe azért ez mégiscsak egy nagyon külöleges dolog,mikor megkérik a kezét.Te nem vágysz rá?

2010. júl. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

tudtam, hogy lány vagy, csak ha másképp írom már elveszti az iróniáját:D

De a tanácsom: Ahogy az elöttem írok is mondták ez férfi feladat. Ahogy én férfiként egyszer át szeretném élni a lánykérés előkészületeit, és ugye magát a lánykérést, ugy szerintem ugyanez nektek is jár (lányoknak). Ha rá akarod venni, hogy megtegye éreztesd vele az anyagi biztonságot, beszélj arról, hogy mennyire stabilan álltok, és hogy készen állsz egykis kikapcsolódásra (=kirándulás). Ha meg akar kérni akkor meg fog. Ha pedig nem akkor meg különösen jó, hogy nem kéred meg, hiszen annak nincs értelme, hogy csak az egyik fél részéről legyen biztos íz igen. De szerencsés a barátod, hogy ilyen barátnője van. Hajrá!

18/f

2010. júl. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!