Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek, bizonytalan vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, bizonytalan vagyok. Szeretnék önmagam lenni, de így nem megy. Hogy álljak hozzá?

Figyelt kérdés

Kicsit nehéz behatárolni a problémámat. Van egy srác, akivel viszonylag régóta ismerkedek. Alapvetően határozott, céltudatos vagyok, de nekem is mint mindenkinek, vannak rosszabb periódusaim. Viszont ha előfordul, hogy nem vagyok maradéktalanul talpraesett, ambíciózus, erre megjegyzést tesz. Hogy neki jobban tetszik az, amikor...

De én szeretném kicsit elengedni magam, és természetesnek lenni. Csak az a baj, úgy érzem, hogy ha ezt megtenném, nem vonzanám annyira. Ne értsétek félre, érett és intelligens a fiú, nem bántana meg, de akkor is. Feszélyez ez az érzés, hogy esetleg nem felelek meg. Nem csak ebben az esetben, sok más téren is kevés az önbizalmam, és mikor vele beszélek, félek, hogy nem vagyok elég érdekes. A jövőre nézve is vannak félelmeim, pl. ha kialakítanánk vele egy párkapcsolatot, megfelelnék-e. Lát bennem több pozitív tulajdonságot, ezt mondta is (fel is sorolta:) ), mégis félek, hogy nem vagyok elég jó.

Röviden az lenne a kérdésem, hogy akkor is szerethető a másik, ha nincs épp a topon? (Részemről ez természetes, én úgy gondolnám, mindenkinek van rossz napja, de nem biztos hogy mindenki így van vele.)


2010. júl. 30. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
ja!
2010. júl. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ááááácsiáscsiácsi.ha meg akarsz neki felelni tehát nem önmagad vagy az már rég rossz.egy fiú önmagadért szeressen,ne azért akit ő akar látni benned,és ezáltal manipulál.ez így nem jó.ha megfelelési kényszered van mellette hagyd őt a fenébe,de nagyon komolyan mondom.a párjával azért van az ember hogy elengedje,jól érezze magát,jó nyilván bizonyos határokon belül,nem úgy mikor egyedül vagy,de amit itt leírtál az nem normális.te más bőrébe bújsz érte,hiányolva önmagadat,ne változtasd meg miatta a személyiségedet,hidd el az sokkal fontosabb,remélem segítettem.
2010. júl. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Teljesen igaz amit mondasz...Még annyi kérdésem lenne, hogy ez a rossz érzés bennem biztos, hogy miatta van? Nem lehet, hogy bennem van a hiba?
2010. júl. 30. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!