Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen eszközöket kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen eszközöket kellene bevetnem, hogy megszerezzem őt?

Figyelt kérdés
Ő az a fajta fiú,akinek a lányok lesik minden szavát,mindenkit megkap,és többségében csak kihasználja őket. Persze tud szerelmes is lenni,de akkor sem lehet eldönteni,pontosan mit érez.
2010. júl. 30. 19:00
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Utolsó! És mit érek el ezzel a sok fiús cuccal??
2010. júl. 30. 19:37
 12/23 anonim ***** válasza:
A válasz megírásának időpontja: ma 19:25 bocs:D
2010. júl. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Magától jön, mint a csókolózás:D
2010. júl. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
szerintem szarj a markodba és csapd vele szályba.:P
2010. júl. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Mi? Egy tárgyat akarsz megszerezni?
2010. aug. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
eléggé esélytelennek tűnik..fontos hogy jol nézz ki, ismerd meg valahogy de ne ragadj rá, mint a többi csaj..probálj másmiennek tűnni..de ezeknél a beképzelt barmoknál szerintem nem is érdemes próbálkozni, annyira el vannak szállva maguktol, csak összetörné a te szivedet is a végén..
2010. aug. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
micisapkás tengeri malac egy bauxitfözelékel....mellesleg terhes vagy
2010. aug. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Hát próbálj vele megismerkedni , msnezgetni , aztán ha eljön az idő : Találkozni , beszélgetni , és majd elválik : )
2010. aug. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
annyira szánalmas ez a beszolás h terhes vagy.. nem tünik fel senkinek h ez mrá kicsit lejárt dolog?:) és azok az abberáltak akik ieneket irogatnak, menjenek napiszarra és ott élvezkedjenek
2010. aug. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

kedves utolsó! a lekezelö,és idióta kérdéseket lekezelö és idióta válaszal illetem,nem érzek lelkiismeretfurdalást,söt jól érzem magam hogy tudtára adtam hogy állatságok kérdezet vagy helytelenül,és az hogy lehordod azokat akik ezt válaszolják,de ez semivel nem több mint az amit te csináls,csak ennek legalább több mndani valója van mint annak hogy kritizálsz,te megszegted " Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a lefelé és felfelé mutató nyilak segítségével (azaz a válasz értékelésével) közölheted!" szabályt,én meg offoltam de az enyémnek több köze volt a kérdéshez


de ha ennyire zavar akkor megirom terhes vagy és a szokásos dolgok nélkül


a férfi nem autó hogy eszköz keljen hozzá,te meg nem vagy csúcskommandos hogy akármit bevess,egyszerüen hivd el randizni,ha meg nem tetszel neki nincs olyan mágia amitöl a térded elé hullik

a kérdés válasza magátol értetödik, erre hivtam fel a figyelmet


remélem igy minden tapintatosságnak megfelel és képes megtartani a kritikát magába!

2010. aug. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!