Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » De miért kell örökké bőgni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

De miért kell örökké bőgni?

Figyelt kérdés
Én nem tudom, sosem voltam ilyen, ránézek a páromra és elérzékenyülök, elbőgöm magam, ha nézem ahogy alszik, ha azt mondja szeret, ha ül a gép előtt és kilesem az ajtóból, ha főz, ha fürdik, fogat mos, ha meglep vagy hozzábújok, megfogom a kezét, ha maszatos a szemüvege, ez még ok, de állandóan, naponta vagy 5* és hónapok óta. Más is volt így? Ő csak mosolyog rajta, kedvesnek találja
2010. júl. 30. 08:40
 1/10 Jake_86 ***** válasza:
Biztos szereted,vagy sajnálod szegénykét és így jön ki rajtad!
2010. júl. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Imádom.
2010. júl. 30. 08:48
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez természetes. Örömében és meghatottságában is tud sírni az Ember, és az jó érzés.


20f

2010. júl. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes? Állítólag a terhes nőknél fordul ez elő a hormonok miatt.
2010. júl. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van, de én nem mindennap sírok, csak van mikor annyira rámjön h hiányzik a párom, h muszáj kisírnom, és jobb lesz. Én sem voltam ilyen, szerintem a fogamzásgátlótól van, mivel becsapja a szervezetet, olyan mintha terhes lennék, de közbe ugye nem. Szerintem nálam ez lehet az ok, lehet nálad is ha gyógyszert szedsz. Csak én nem merek másra áttérni, nem hiányzik 1 gyerek még :) Ha meg nem szedsz semmit, akkor meg csak annyira imádod, h az már beteges, mint nálam :) De hát a lányok nagyon tudnak szeretni:)
2010. júl. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok terhes, csak Ő olyan tiszta lelkű ember, hogy emiatt van sztem, a jósága jut eszembe, totál cinikus vagyok, és akkor megismerem és ilyeneket művelek, félelmetes:)
2010. júl. 30. 09:26
 7/10 Timi: ) ***** válasza:

Igaz és őszinte érzelmeken alapul nálad a szerelem,gondolom alapból érzékeny típus vagy,ebben semmi rossz nincs,neked ő a minden,akire felnézel,lesed minden mozdulatát és elérzékenyülsz,hogy milyen csodálatos ő és te,hogy épp a tied lehet ez a fantasztikus ember,szerelmes vagy,ez olyan szép így : )

Sok boldogságot!

23/L

2010. júl. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha egyszer-kétszer elsírja magát a barátnőm örömében akkor átölelem és nem zavar a dolog de ha naponta 5-ször csinálná én frászt kapnék.
2010. júl. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2010. júl. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
30 leszek
2010. júl. 30. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!