Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet ez így örökké?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet ez így örökké?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm már évek óta, nagyon szeretjük egymást, viszont néha olyan érzésem van, nem Ő az igazi. Szinte semmi olyat nem szeret, amit én is. Nem szereti azokat a zenéket amiket én kedvelek, se az olyan filmeket, nem szeret kirándulni pedig én imádok, nem szeret bulizni amit szintén imádok, nem támogat olyan dolgokban, amikben szükségem lenne rá, és még sorolhatnám, de a lényeg hogy semmi olyat nem szeret, amit én is. Ellenben velem, én szívesen meghallgatom az ő által kedvelt zenéket, megnézem vele az idióta és unalmas romantikus filmeket, igyekszem minden vágyát kielégíteni és azt a látszatot kelteni hogy valamennyire érdekelnek a dolgai. Én vidéki vagyok, ő városi, és néha előveszi azt a tipikus városi hisztis énjét, nem akarok itt egy nőt sem megbántani, de nyilván tudjuk miről van szó. Egyébként nagyon jó vele, jól érzem magam így, csak ezek az apróságok néha elbizonytalanítanak. Szerintetek ez így működhet? A "ha szeretitek egymást nincs semmi gond" közhelyeket kerüljük.
2011. júl. 25. 16:10
 1/5 Smartguy86 ***** válasza:

Pedig így van - ha szeretitek egymást, akkor eszedbe se jut ilyen! És ez TÉNY!


Ha neked teher megnézni az "idióta és unalmas" szarokat, akkor ne nézd, bazzeg! Mondd meg neki, hogy nincs hozzá kedved. Még az is jobb, ha őszinte vagy, mint ha játszod az agyad, aztán a háta mögött a neten kitárgyalod, hogy mennyire utálod... Már ez önmagában megöl egy kapcsolatot. De ő ugyanígy! Nem tudtok őszinték lenni egymáshoz, te nem tudsz kompromisszumra jutni, ő szintén nem tud (pl kirándulni akárki elmehet)... Szerintem ez nem egy jó kapcsolat! Vessetek véget neki mielőbb, mert ebből már jobb nem lesz...

2011. júl. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Őszinték vagyunk egymáshoz, nincs ezzel gond, és nagyon jól tudja, hogy rühellem a romantikus filmeket, csak például egy esős napon összebújva jólesik megnézni egy ilyen filmet, ami mind szép és jó, csak ha pl én hozok fel egy filmet akkor egyből az van hogy az biztos szar, öldöklős, gyilkolós, biztos nem nézzük meg film. Habár sokszor megnézem így egyedül, csak vele szeretném.
2011. júl. 25. 16:16
 3/5 Smartguy86 ***** válasza:
Hát, ami nem megy együtt, az külön kell csinálni, vagy az egyik is hozhat áldozatot, másik is (kompromisszum). Ha ez nem megy és titeket zavar, akkor nem kell együtt maradni. Később sok döntést kell még meghoznotok az életben, ami súlyosabb, mint hogy milyen filmet nézzetek. És ha ott sem vagytok képesek együtt működni, akkor keserves életnek néztek elébe :)
2011. júl. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rosszul értelmezed a leírtakat. Olvasd el újra.
2011. júl. 25. 16:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Pedig nem írt hülyeséget a 16:22. Az volt a kérdésed hogy működhet-e így örökké? Fontossá válik hosszabb távon hogy döntésekben egyet értsetek általában, ki tudjatok egyezni úgy hogy ne mindig egyikőtök engedjen, vagy károsuljon emiatt. Szerintem fontos az is hogy támogasson téged az elképzeléseidben. Persze nem kell kétségbe esni ha most ez nem így van. Még változhat. Összpontosíts akkor inkább ilyen téren a kapcsolatotokra és avasd be őt is.
2011. júl. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!