Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálják ezt a lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a lányok?

Figyelt kérdés

Következő: voltunk egy szórakozóhelyen, és volt egy csaj, aki megtetszett a haveromnak. Csak hülyéskedtek, a csaj nem kezdeményezett igazán, de egyáltalán nem utasította el a haveromat. A végén meg karültve sétálgattak. Na most, amit hallottam, és ez az, amitől iszonyatosan felmegy az agyvizem, hogy a csajnak van barátja. Ezt véletlenül hallottam. Sztem a gyerek nem tudta. Ez csak egy példa volt, vagy mondjuk úgy, esettanulmány, de a lényeg az, hogy sok ilyet láttam.

KÉREM SZÉPEN, HA A CSAJNAK VAN BARÁTJA, AKKOR MI A BÜDÖS BÜDÖS LÓ****ÉRT HÜLYÍT FIÚKAT? EZ **** NAGY ****SÉG ÉS mellesleg gerinctelen. Komolyan nem értem, mi indít erre egy lányt? Akkor ha kimondta, hogy jár valakivel, akkor járjon is, és akkor ne hazudjon magának, és ne verje át a barátját, vagy ha nem bírja ki a járást, akkor meg könyvelje el magát a saját szemében is k**vának. Kinek képzeli magát egy ilyen, háremet akar fenntartani? És a fiúk, akik ebben a korban elég radikálisan ki akarják élni a testi vágyaikat, azok honnan a rákból tudják, hogy a csaj most hülyül vagy nem? Ha minde csajt ilyennek elkönyvel, akkor egy olyat is félreért, aki akar valamit (vagy olyan már igazából nincsen?), de ha meg komolyan veszi, akkor magából csinál hülyét. Magyarázzátok ezt meg.


2010. júl. 30. 00:40
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Nekem van barátom,és ha egy buliba nyomul rám vki azonnal elhajtom.Jól érzem magam a barátaimmal,nem kell senki a pasimon kívül aki rámmászik.


15/L

2010. júl. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Újra a lányok a rib.ancok meg a kur.vák..

Na képzeld el, hogy megismertem egy srácot a csillagokat is lehazudta az égről, mindent megtett, hogy felkeltse az érdeklődésem, felvett msn-re dumáltunk..mit gondolsz mi történt? Kiderült, hogy egész idő alatt barátnője volt...na erre varrjál gombot és úgy ugass le másokat.

2010. júl. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Tényleg senkiben sem merült fel, hogy a lány esetleg kamuzott és valójában nincsen barátja?
2010. júl. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

A lányok alapvetően rendesek, de ha ez a fickó megy rá a barátnőtökre, akkor jaj nektek.


http://www.youtube.com/watch?v=DbYtqAWDF2U

2010. júl. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

"Kiderült, hogy egész idő alatt barátnője volt...na erre varrjál gombot és úgy ugass le másokat."


Képzeld, én meg sosem tennék ilyet senkivel... na erre varrjál gombot.

2010. júl. 31. 18:03
 26/28 anonim ***** válasza:

Akkor pedig ne általánosíts a lányokkal, mert hasonlóképp megcsinálják a fiúk is.

Hogy miért csinálják ezt a lányok, azért amiért a fiúk is. Ez van mindig lesznek ilyen emberek.

A gombot felvarrtam!

2010. júl. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 Allison ***** válasza:
Nem csak létezel a földön mint fiú. Én meg sosem ennék sóskát, akkor most én vagyok a királym és mindenkitől ezt kell elvárni. Neki más az értékrendje, ő másban jó amiben te nem. Nem te vagy a király és nem mindenlány szemét. Gondolom nincs csajod az ilyen hozzállás miatt.
2010. júl. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
NE VESZEKEDJETEK MÁR:S Vannak szemét lányok,fiúk is..most ez van,nagy dolog.Sokakat átb_sznak.:S
2010. júl. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!