Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálják ezt a lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a lányok?

Figyelt kérdés

Következő: voltunk egy szórakozóhelyen, és volt egy csaj, aki megtetszett a haveromnak. Csak hülyéskedtek, a csaj nem kezdeményezett igazán, de egyáltalán nem utasította el a haveromat. A végén meg karültve sétálgattak. Na most, amit hallottam, és ez az, amitől iszonyatosan felmegy az agyvizem, hogy a csajnak van barátja. Ezt véletlenül hallottam. Sztem a gyerek nem tudta. Ez csak egy példa volt, vagy mondjuk úgy, esettanulmány, de a lényeg az, hogy sok ilyet láttam.

KÉREM SZÉPEN, HA A CSAJNAK VAN BARÁTJA, AKKOR MI A BÜDÖS BÜDÖS LÓ****ÉRT HÜLYÍT FIÚKAT? EZ **** NAGY ****SÉG ÉS mellesleg gerinctelen. Komolyan nem értem, mi indít erre egy lányt? Akkor ha kimondta, hogy jár valakivel, akkor járjon is, és akkor ne hazudjon magának, és ne verje át a barátját, vagy ha nem bírja ki a járást, akkor meg könyvelje el magát a saját szemében is k**vának. Kinek képzeli magát egy ilyen, háremet akar fenntartani? És a fiúk, akik ebben a korban elég radikálisan ki akarják élni a testi vágyaikat, azok honnan a rákból tudják, hogy a csaj most hülyül vagy nem? Ha minde csajt ilyennek elkönyvel, akkor egy olyat is félreért, aki akar valamit (vagy olyan már igazából nincsen?), de ha meg komolyan veszi, akkor magából csinál hülyét. Magyarázzátok ezt meg.


2010. júl. 30. 00:40
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Ez nehéz dolog. Manapság a lányok már viccet űznek abból ha egy srác aki nekik nem tetszik, azzal mocskosabbnál mocskosabb módon bánnak el...
2010. júl. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
sajnállak titeket fiuk :(
2010. júl. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Bár szerintem egyes fiúk se különbek...
2010. júl. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 Allison ***** válasza:
44%
Ja mert te gondolom apáca vagy és ha van barátnőd akkor még fejedbe sem fordul meg lány nemhogy ránéznél egy másikra! Tudod van akinek a flört belefér. Mint mondtad a lány nem csinált semmit végülis csak nem rúgta ki a csávót.
2010. júl. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Látod... ezek a tipikus buta r'bancos lányok. Szeretik kelletni magukat, húzni a fiúk agyát. Valamiért k'vára tudják élvezni. Erre nincs konkrét magyarázat
2010. júl. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Pont ahogy írtad,mert gerinctelen.:( Én lány vagyok van barátom,de soha nem tennék ilyet!!!Még csak meg sem fordúlt a fejemben! Valószínüleg bebíztosítja magát,vagy nem jó az ágyban,de van neki pénze,amiből megveszi neki azt amit akar.....huh,sok a lehetőség! De nem minden lány ilyen,bár sajna egyre többen vannak így.:( Vagy csak a kaland kedvéért....
2010. júl. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
75%
most mit mondhatnék a csajok szemetek és mégis a fiúk a szoknyapecérek akkik nem tudják a gatyában tartani a kígyót ha mégis azt meg a kutya se hiszi el
2010. júl. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
69%
17/L vagyok. Én is szeretem húzni a fiúk agyát. Na ez van! A pasik sem különbek! De ha van barátom, akkor sosem tennék ilyet. Sok barátnőm van és ha nekik van barátjuk ők sem csinálnak ilyet. Ritka nagy ribancokkal bulizhatsz! Biztos igényes helyre mentél...azért...XD
2010. júl. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
82%
Bizony a legtöbb nőci gonosz 25év felett különösen,erkölcsös élet ugyanmár...egy kicsit ebből a pasiból is egy kicsit abból is majd szépen lassan felépíttik a szép kis egzisztenciájukat,mindenhol előfordúlnak nemcsak a szórakozóhelyeken,ahogy érnek magasabbak lesznek az igényeik tőrtetnek az élet minden területén luxus lakás,luxus kocsi komoly munkahelyi pozició jó szeretők bámulatos partyk fényűző élet,s ehhez bizony nem elég egy pasi,nem elég egy szerető ahogy érdekeik kívánják s mivel legtöbb nő kiváló színésznő az okosabbik fajtának összejön az élet...minden nő tisztelet a kivételnek diszkréten rib@nc.Hol 1szórakozóhelyen hol egy munkahelyen,lehet itt tárházakat felsorolni csak tagadják megtanultam az életben nem szabad őket túlságosan elkényeztetni...ez a mai de nem csak a mai a régi világ is csak egyre több van belőlük.Férjezett nők megteszik ezt napi szinten lásd munkahelyek,s ez csak egy egyszerű példa volt,köznapi jelenség.:)35/f
2010. júl. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

"Ja mert te gondolom apáca vagy és ha van barátnőd akkor még fejedbe sem fordul meg lány nemhogy ránéznél egy másikra! Tudod van akinek a flört belefér. Mint mondtad a lány nem csinált semmit végülis csak nem rúgta ki a csávót."


Képzeld el, hogy ilyenek is vannak. Ha egyszer barátnőm van, akkor nem HÜLYÍTEK mást. A kulcsszó itt a hülyítés, vagyis az áltatás. Lehet, hogy neked ez fura, nekem van egy értékrendem.

2010. júl. 30. 09:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!