Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálják ezt a lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a lányok?

Figyelt kérdés

Következő: voltunk egy szórakozóhelyen, és volt egy csaj, aki megtetszett a haveromnak. Csak hülyéskedtek, a csaj nem kezdeményezett igazán, de egyáltalán nem utasította el a haveromat. A végén meg karültve sétálgattak. Na most, amit hallottam, és ez az, amitől iszonyatosan felmegy az agyvizem, hogy a csajnak van barátja. Ezt véletlenül hallottam. Sztem a gyerek nem tudta. Ez csak egy példa volt, vagy mondjuk úgy, esettanulmány, de a lényeg az, hogy sok ilyet láttam.

KÉREM SZÉPEN, HA A CSAJNAK VAN BARÁTJA, AKKOR MI A BÜDÖS BÜDÖS LÓ****ÉRT HÜLYÍT FIÚKAT? EZ **** NAGY ****SÉG ÉS mellesleg gerinctelen. Komolyan nem értem, mi indít erre egy lányt? Akkor ha kimondta, hogy jár valakivel, akkor járjon is, és akkor ne hazudjon magának, és ne verje át a barátját, vagy ha nem bírja ki a járást, akkor meg könyvelje el magát a saját szemében is k**vának. Kinek képzeli magát egy ilyen, háremet akar fenntartani? És a fiúk, akik ebben a korban elég radikálisan ki akarják élni a testi vágyaikat, azok honnan a rákból tudják, hogy a csaj most hülyül vagy nem? Ha minde csajt ilyennek elkönyvel, akkor egy olyat is félreért, aki akar valamit (vagy olyan már igazából nincsen?), de ha meg komolyan veszi, akkor magából csinál hülyét. Magyarázzátok ezt meg.


2010. júl. 30. 00:40
1 2 3
 11/28 anonim válasza:
a fiúk is ugyanezt csinálják! sőt még rosszabbak is!
2010. júl. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 Allison ***** válasza:
49%
Én nem mondtam hogy én is ilyen vagyok... És mégis mivel "hülyítette" csaj? Tán igérgetett neki valamit? Nem hinném. Arról nem ő tehet ha a fiú félre értette. Csak bulizott, barátkozott. A fiúk mennyivel jobbak?
2010. júl. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

"... A fiúk mennyivel jobbak?"

Én sokkal. Akár hiszed, akár nem, nem csinálnék ilyet egy lánnyal, ha tudom, hogy szar neki. Csak az egoista barmok tesznek ilyet.

2010. júl. 30. 19:18
 14/28 anonim ***** válasza:
Mert a fiúk megérdemlik. Amíg ti tenyészkancának és szopógépnek nézitek a lányokat, megfeledkezve erkölcsi értékeikről, addig hadd essetek pofára párszor.
2010. júl. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó: vetítsd a mézes szavaidat azokra, akik megérdemlik, és az általánosításodat dugd fel a ..... képzeld el, miután egy ilyen kérdést írtam ki, én sem ilyen vagyok. Merem állítani, hogy fiúként a lányok nagyrészénél érzékenyebb vagyok. Sajnálom azonban, hogy te ilyen példákat láttál.
2010. júl. 31. 13:50
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Látom elkezdődött a "pasik szemetek" a "lányok szemetek" általánosítás, csak ez nem harctér emberek, hogy azért vagyok szemét mert velem is szemetek voltak, különben meg azért mert 1 lánnyal köcsög volt egy pali anno és átverte arról mit tehet egy másik fiú aki vétlen? Azon kell bosszút állni? Akkor a csaj is ugyanakkora görény mint a pasi aki átverte anno vagyis nem dobálózhat szavakkal, hogy a pasi szemét, mert ő is az. Ez természetesen érvényes a fiúkra is egy lány kurv@ akkor rúgjunk bele a vétlen, semmiről sem tehető lányba, mert bosszú.


Kérdésem: A haverod megkérdezte a legelején a lánytól, hogy van-e barátja? A lány azt válaszolta nincs? Ha igen akkor Kurv@@@@ ha nem akkor pedig: Saját felróható magatartására előnyök szerzése végett senki sem hivatkozhat:-)) Tudod ha kavarok egy lánnyal megkérdem előtte, hogy van-e valakije, ha meg nem kérdem nem csodálkozok. Ennyi.

2010. júl. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy tényleg van barátja? Valószínűleg a lány csak tesztelte, hogy a haverod hogyan kezeli ezt a helyzetet.
2010. júl. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 Allison ***** válasza:
Kérdező tudod senki sem tökéletes. Te ilyet nem tennél, viszont biztos vagyok benne hogy tennél mást ami az emberek szemében rossz. Amit meg az a lány nem tenne. A világ nem fekete-fehér és te sem vagy tökéletes.
2010. júl. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Figy,erre 1 a magyarázat:egyszerűen vannak ilyen lányok,meg fiúk is,akik élvezik,ha növeli más nekik az amúgy is hatalmas egójukat,vagy csak szeretnek mással szórakozni,mert ez jó nekik..

Nincs mit tenni,sajna ez van.

Szerencsére persze,nem mindenki ilyen.;))



L.15

2010. júl. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Ne altalanosits

ezt ugyan ugy a fiuk is megteszik

sajnos en mar beleestem ilyen csapdaba ugyhogy elmondhatjuk hogy nemely fiuk is megteszik :(:(:(:(

17/L

2010. júl. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!