Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szánalmasnak tartod az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szánalmasnak tartod az ilyen pasit? Mi a véleményed?

Figyelt kérdés

A fiú tudja hogy tetszik a lánynak,de nem akar tőle semmit.Viszont hitegeti,mosolyog rá,flörtöl vele,hogy ne bántsa meg,mert sajnálja.Ha a lány közeledik felé akkor visszautasító,azonban folytatja a kis "játékát."

Velem is és a környezetemben is előfordult már hasonló eset.


2010. júl. 29. 17:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
biztos hogy élég egyértelműen mondtad el az érzéseidet mert ha nem voltál elég egyértelmű akkor lehet hogy nem vette észre.
2010. júl. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Biztos hogy egyértelmű voltam: mosolyogtam,szemeztem vele,kerestem a társaságát és ő is ugyanezt tette.Aztán amikor láttam hogy nem kezdeményez,kezembe vettem az irányítást.Megmondtam hogy tetszik:) Sokáig zavarban volt előttem,de nem reagált semmi mást.Azóta sem tudtam meg ő mit gondol.Csak flörtöl.Hol elutasító velem,hol meg ellenkezőleg.Tehát szórakozik.Ezért hittem azt hogy csak hiteget,de nem akar semmit tőlem.Ennek viszont semmi értelme,így hagytam is a fenébe a srácot.
2010. júl. 29. 18:37
 13/14 anonim válasza:

szerintem nem szánalmas,de elég köcsög =D

velem iss csinálta már ezt azt egyik srác.állandóan szemeztünk,láttam rajta,hogy érdeklődik irántam,táncoltunk az egyik buliban,aztán mire a következő buli volt,már felszedett egy másik csajt =S

2010. júl. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Hú de bunkó,hát nagy szemét volt,sajnálom ami veled történt:(

Elszomorító,hogy egyik-másik pasi mire képes:S

Gondolkodom rajta,lehet hogy beszólok ennek a pasinak,aki velem szórakozik,hogy döntse már el,mit akar..

köszi a választ neked is

2010. júl. 29. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!