Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ez a mély fájdalom és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a mély fájdalom és félelem a lelkemben? Mikor múlik el és miért van?

Figyelt kérdés

Kb. 3napja ért véget a 9hómapos kapcsolatom a barátommal. Én szakítottam, egyszerűen nem ment vele a dolog, nem voltam szerelmes belé, meg is mondtam neki. Bár akkor este még hivogatott és sms-ekkel bombázott, de most már csak msnre jön fel valószínüleg engem vár. De direkt nem megyek fel.

Szóval biztosan szenved és fáj neki, de már nem "zaklat" telefonon, hogy kezdjük újra és hogy nem akar és nem tud elengedni. Igaz az utolsó hivásánál már kiabáltam szegénnyel, és rátettem, de azt akartam hogy érezzen irántam dühöt ezért, és ne fájjon neki annyira.

Tudom hogy nem vagyok belé szerelmes és nem menne vele, mert nem az a fiú akire vágyom és aki boldoggá tenne, vagy akivel el tudnám képzelni hosszútávon vagy akár örök életre a dolgot.

De ma is dolgom volt és olyan helyek mellett mentem el akaratlanul,a hol kettesben voltunk és szép emlékek kötnek oda. És olyankor belém nyilallt valami ami rossz, ami fáj és rossz érzés fogott el.

Pl: fagyizónál,parknál, vagy az egyik butikban láttam egy olyan polot, amilyen a húgán volt a közös nyaralásunkon. Akkor azonnal ott is hagytam a pólót.

Szóval ilyenek vannak benne.

De ugyanakkor mégis nézem a telefont, mert RETTEGEK attól, hogy mikor keres, nem akarom hogy hívjon.

De amikor látom hogy fent van msnen akkor úgy sajnálom szegényt. Folyton arra gondolok, hogy vajon beszélek-e még vele valah, hogy vajon mikor fog kiheverni és hogy vajon hogyan telnek a napjai nélkülem.

Biztosan szenved és emiatt rosszul érzem magam, sajnálom szegényt.

És talán az fáj a legjobban hogy át fut az agyamon az, hogy talán örökre elvesztettem mint embert vagy ismerőst. És lehet hogy soha többé nem beszélünk vagy nem találkozunk majd, mert megutál vagy mással lesz boldog és örökre meggyűlöl:(

És ezeket most sírva írom le.:'(

És kedves aranyos, értékes fiú, ha talál egy jó lányt tuti a tenyerén fogja hordozni a csajt és a csaj is boldog lesz vele. Bár nekem nem jött össze vele. DE fáj maga a tudat... és az is hogy talán örökre elvesztettem, mert még egy olyan srác nincs még egy mint amilyen ő. De ezeket mégsem a szerelemhez kötném:( Nemértem....:'(


2010. júl. 29. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Szereted Őt, mint BARÁT. Ha nem érzel szerelmet, akkor csak barátilag táplálhatsz iránta ilyen érzelmeket...
2010. júl. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nekem is olyan rossz ez az egész, én is szenvedek de nyilván máshogyan mit ő....:(
2010. júl. 29. 15:51
 3/7 A kérdező kommentje:
meg folyton nézem hogy ugye nem regisztrált vissza közösségi oldalra...mert nemtudom... nem akarom, hogy csajokkal ismerkedjen:S
2010. júl. 29. 15:52
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves lány lehetsz! Az,hogy a szerelem nem jött össze,sajnos megesik az ilyen!

Engem is elhagytak,2 hónapja és átérzem a fiú helyzetét!

Engem a volt párom,egyszerűen annyira kitörölt az életéből,hogy még egy sms-re sem válaszol! Az msn-ről is letiltott!Te legalább gondolsz rá és szomorú vagy miatta!

De ha nem szereted,nem tudz mit tenni! És ő sem! Sajnos ez van! Egy viszonzatlan szerelem mindig rossz,főleg az otthagyott félnek!:(((((28/l

2010. júl. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

:( nekem is fáj nagyon.

De neki tudom hogy rosszabb.

De olyan fura szinte már szánalmas dolgokat csinál, pl. a kutyámnak csináltam közösségi oldalon adatlapot és a húga naponta megnézi az adatlapot 5x szerintem amugy nem a húga hanem ő bézi meg. De nem értem minek, mert nincs is fent semmi kép meg semmi sem. Meg msnre ilyen szerelmes szomorú dolgokat ir ki. DE ez olyan szánalmas már:(

2010. júl. 29. 16:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy szánalmas. Mindenki másképp dolgozza fel a fájdalmat.
2010. júl. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ez nem szánalmas... szerintem. lehet, h neki igy könnyebb... velem is valami ilyesmi a helyzet... minden nap gondolok rá, h vajon mit csinálhat, merre járhat... msn-re is direkt nem megyek fel, h könnyebb legyen neki. nehéz az ilyen dolog mindkét félnek, de föleg az otthagyottnak...:( 16/L
2010. júl. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!