Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyennyes fog - fájdalom és...

Gyennyes fog - fájdalom és félelem?

Figyelt kérdés
Már 3 hónapja letört a fogamból és eddig nem fájt, de gennyes volt. Nem tudtam elmenni az orvoshoz, magán okok miatt. Most végre van miből elmennem, de már nem gennyedzik, csak fáj. Ebbe nem halok bele ugye ? Nem lesz semmi bajom ?
2011. jún. 6. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát...


Bármi lehet belőle, akár egy óriási tályog is, majd később daganat a csonthártyán, nem feltétlenül fogod érezni azonnal.


Továbbá az immunrendszeredet eléggé terheli, és a többi fog romlását is gyorsítja.

2011. jún. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Menjél húzasd ki. Minél tovább vársz vele, annál rosszabb. Mikor beadja az injekciót, nemsokára ki is húzza, mert a gyulladás miatt nem fog teljesen elzsibbadni. Ahogy kijött, utána jobban elzsibbad majd. Túléled. Most jobb, mint később.
2011. jún. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én is azt tanácsolom kapasd ki az a legbiztosabb.Én elqrtam régebben és most iszom a levét 200000-lesz az új fogsor.
2011. jún. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én kb. fél éve húztam-halasztottam bölcsességfogam fele tört le. Fájt néha-néha eddig is volt, hogy iszonyat nyilalt, gondolom gyulladt volt. De szombat óta ráment a fülemre és valami iszonyat fájdalmaim voltak. Ma reggel szájsebészet. Komolyan mondom semmit nem éreztem az egészből, az érzéstelenítőt is olyan jól adta be, hogy az se fájt. Most 6 órával az egész után sincs semmi fájdalom (lekopogom), szerencsére nem dagad az arcom, csak lázam lesz szerintem azt kezdem érezni :( Menj el mihamarabb én a mai naptól már nem félek fogidokihoz menni.
2011. jún. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És betömni ezt nem tudják?
2011. jún. 7. 20:18
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyébként holnapra beiratkoztam a fogorvoshoz. :) Végre!
2011. jún. 7. 20:19
 7/8 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen,először kifúrják,h kijöjjön a genny,majd szépen kitisztítják,egy gyökértömés,betömik a tetejét,és kész.Annyi a baj vele,h egy idő után kicsit szürkébb lesz,mivel ki lesz gyökérkezelve,de az legyen a legnagyobb baj,attól még ugyanolyan jó fog.Nekem is van ilyen,és semmi baj nincs vele.
2011. jún. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Fecó79 válasza:

Nekem két olyan fogam volt, amik eltörtek, vagy teljesen elhaltak.

Az egyik egy őrlő fog, a másik az egyik bölcsesség fogam.

Gyakorlatilag mindkettőt 2 év halasztgatás után húzattam ki (féltem a fogorvostól).

Érdekes, hogy egyik sem gyulladt be, nem fájtak egyáltalán.

De jobb, hogy nincsenek bent már.:)

2011. júl. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!