Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek Ő az igazi?

Figyelt kérdés
soha nem éreztem még ilyet senki iránt igaz még csak 3 hete vagyunk együtt de már nagyin imádom és szeretem és ő is engem és vele tényleg eltudnám képzelni a házsságot meg ilyenek.és az előzö barátaimnál féltem a szülei megismeréseként sőt már a tudattol is rosszul voltam. de nálla már szinte vártam.minden pillanatban jól érzem magam vele nevetünk viccelődünk szeretgetjük egymást szex még nem volt de már azt is nagyon várom:D:Dnagyon boldoggá tett ez a kapcsolat az biztos:)szerintetek ő az igazi??honnan lehet tudni h ki lesz az?mert én ugyérzem h ő az bár nem szeretném elkiabálni!18L
2010. júl. 29. 14:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem lehet tudni :) idö kérdése,
2010. júl. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ja, ez a szerelem. Aztán majd pár év múlva szakítasz, úgyhogy ne kapkodj el semmit 18 évesen.
2010. júl. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
mi ezt honnan a fenebol tudjuk? neked kell erezned!
2010. júl. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

3hét együttlét kevés ahhoz, hogy kölcsönösen megismrejétek egymást és el tudd dönteni ő e az igazi.

Óva intenélek a korán levont következtetésektől!

Az igazival együtt tudsz dönteni sorsfordító kérdésekben, egyformán képzelitek el a jövőtöket, szeretetet ad, érzékeny minden rezdülésedre..bla-bla.

Ez inkább szerelem.

2010. júl. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem, ne izgulj, nincs olyan hogy igazi. Most tényleg azt érzed, amit, de ez úgy is el fog múlni. Ha most együtt maradnátok, pár év múlva összeházasodnátok, öt-tíz év múlva már el is válhatnátok.
2010. júl. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem, a következő lesz az igazi :)
2010. júl. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
bizonyított tény, hogy egy új kapcsolat elején mindenki a jó oldalát mutatja. Szóval az hogy 3 hetes kapcsolatban nagyon dúl a lamúr, az egyenlő a nullával, mivel még nem ismeritek egymást, még ha Te azt is hiszed.
2010. júl. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha majd évek múlva is együtt vagytok, támogatjátok egymást, veszekedtek, de kibékültök, ismeritek egymás legrosszabb oldalát (ami sokszor az esküvő után derül ki), és mégis kitartotok egymás mellett, akkor rámondhatod, hogy ő a nagy Ő. A házasság nem olyan, mint a mesékben, a nagy Ő-vel is el tudtok válni, de ha keményen megdolgozok érte, akkor működhet.

Egyébként egyszer nekem ezt mondta valaki:

Ne ahhoz menj hozzá, akivel el tudod képzelni az életed, hanem ahhoz, aki nélkül nem tudod.

2010. júl. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Utolsónál a pont:)


Nem az az Igazi akivel el tudnád képzelni az életed, hanem aki nélkül nem.

2010. júl. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

hát... ha három hét után ezt érzed.. (: én hónapok óta beszélek egy sráccal... és a jövőnket együtt képzeljük el. sose mondunk semmi rosszat a másikra, és mindig megvigasztaljuk egymást akármi van. csakhát messze lakik :/

létezik első látásra szerelem (: meg sokadik látásra is szal hajrá :D

2010. aug. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!