Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél, ha a párod őszinté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha a párod őszintén megmondaná, 'soha nem szerettelek szerelemmel'?

Figyelt kérdés
A háttérben mondjuk az állna, hogy valami okból kifolyólag marad(t) melletted, de semmiképpen sem szerelemből.
2010. júl. 29. 12:25
 1/9 Timi: ) ***** válasza:
100%

Ilyet valaki idegből" mond,mert ha soha nem szerettelek,akkor minek voltál eddig velem??? lenne a kérdésem felé...

Mit tennék?

Hát kössz az őszinteséged,akkor pápá(nagyon bosszantaná ha látná nem érdekel")

23/L

2010. júl. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Abban a pillanatban elhagynám.TE is tedd ezt,de gyorsan.
2010. júl. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Megtörtént. Meglepődtem. Azon, hogy milyen vak voltam, és azon, hogy ő milyen hülye. Hát, van ilyen. Élek, jól vagyok. :)
2010. júl. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk voltak bizonyos jelek, hogy nincs szó szerelemről, nem is volt soha, amiken elsiklik az ember....
2010. júl. 29. 12:29
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

Velem ilyen nem történt meg,de ha nekem ezt mondták volna akkor én ezt mondtam volna:

- Hál istenek,mert most nekem sem kell magyarázkodnom,hogy miért nem vagyok szerelmes beléd...Remélem nem haragszol,de mint férfi nagyon pocsék vagy,csak sajnáltalak elhagyni,mert azt hittem kötődsz hozzám! Azért ezt megbeszélhettük volna már jóval korábban is,így nem kellett volna kínos helyzetbe hozni magamat..Tudod milyen nehéz megjátszani az orgazmust amikor pocsék vagy?? Komolyan OSCAR díjat kellett volna hogy kapjak..

Na mindegy,de legalább tisztáztuk,hogy egyikünk sem szerelmes..

2010. júl. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
otthagynám rögtön,és hasonlót mondanék mint az utolsó
2010. júl. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nevetnénk egyet, majd dugnánk egy jót.
2010. júl. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Dühös lennék, hogy becsapott.
2010. júl. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Megkönnyebbülnék, hogy végre ezentúl nem akarja majd kimondatni velem az sz-betűs szót...
2010. júl. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!