Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan lehet azt tudni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet azt tudni, hogy szeret (szerelemmel) a barátom?

Figyelt kérdés
Volt egy elég nagy csalódásom, azóta nehezen bízok meg a fiúkban...úgyhogy az, hogy mondja, hogy szeret...igazából szerintem még nem biztos, mivel már hallottam olyat, hogy a pasi agyba-főbe mondogatta, mégis megcsalta/becsapta a lányt...
2011. aug. 2. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Hogyha dugás után mellédbújik, esetleg még beszélget is veled.
2011. aug. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A VISELKEDÉSBŐL. Nem győzöm elégszer leírni, annyian hiszik azt, hogy a pasi attól szereti, hogy "kedvesemnek" "szívemnek" hívja, meg elsorolja, hogy "szeretlek."

Persze ezek (is) jó dolgok, de csak akkor, ha a viselkedésben is van alapja, azaz hab a tortán, önmagában semmire nem elég.

Számíthatsz rá, ha segítségre van szükséged? Elkísér oda, ahova nem akarsz egyedül menni? Figyelmes Veled? Gyakran felhív, akkor is, ha nem találkoztok, érdeklődik, (nem számon kér!!) hogy mit csinálsz? Megbízhatsz benne, igyekszik barát is lenni? Ha szomorú/ideges vagy, megvigasztal, megnyugtat? (És nem kell félned, hogy a terhére vagy?) Sokat akar veled találkozni, és még így is kevesli a Veled töltött időt? Nem kell szoronganod, jó vagy neki úgy, ahogy vagy, lestrapált külsővel is, ha úgy hozza a helyzet? A szexben fontos neki a kielégülésed? Szexen kívül is ölelget, puszilgat, csókolóztok?

Ilyesmiken múlik.

2011. aug. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
64%
Hat ha eddig nem is voltam biztos benne, hogy a parom szeret akkor most 100%-ig meggyozodtem rola. A kerdeseidre mind IGEN IGEN es IGEN volt. Milyen nehez egyszeruen nem eszrevenni ezeket a dolgokat....
2011. aug. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jó ez a kérdés, meg az egyik elözö válaszoló aki kifejtette hogy a VISELKEDÈSÈBÖL. Igen ez egyértelmü de nagyon jól megfogalmazta, igaza van.

A barátom eleinte sokat mondta, hogy szeret, blablabla. Közben mégis folyamatosan azt éreztem, hogy ha vele vagyok, egy idö után a terhére vagyok. a nöi megérzés. nem tudtam magam elengedni se, mindig tip-topp voltam. egyszercsak rájöttem, hogy átvert, kihasznált, anyagilag, ebbe most nem megyek bele. kidobtam, ki is szerelmesedtem, elillant a köd, hát még szép... neki meg lehet hogy akkor esett le valami, vagy a fene tudja. rimánkodott egy újabb esélyért, én meg úgy voltam neki, hogy ok, megkapod... magamban azt gondoltam, hogy most akkor kicsinálom. az "újrakezdés kezdetén" közöltem vele, hogy nem akarom azt a szót hallani töle, hogy "szeretlek", mert amikor mondta, akkor se ért sz@rt se. Most amilyen bunkó, távolságtartó, közömbös vagyok vele, ö annál jobban teper. a szeretlek szó nem hangzik el, viszont most érzem, hogy szeret. most felszabadultan viselkedem, akkor is érzem, hogy szeret, ha épp nem vagyok tip-topp, meg ha rossz a kedvem. most felhív, kuncsorog, hizeleg, minden. Csak az a gond, hogy elkésett, mert én már nem tudok bizni benne.

2011. dec. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!