Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez csak barátság? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak barátság? (Kérdésed túl rövid, magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Van egy barátom (normálisan barát, tehát nem a fiúm), szeptember óta. Már azóta tetszik neki a barátnőm.

Télen nem találkoztunk annyit, most újra összejárunk egy páran. (Ebbe benne van a barátnőm is, meg ő is.) Mostanában mindig a közelemben akar lenni, meg engem néz, de amikor ezt valaki szóvá teszi, akkor mindig azt mondja, hogy "dehogyis, fúj!"

Amikor sétálunk akkor is, fogja a vállam, meg a hajamat cseszegeti. A barátnőmmel nem is foglalkozik, csak velem, pedig ugye nem én tetszek neki. Meg mindig mondja, hogy szeret, barátként. Sokszor meg is ölel. És sokszor ér hozzám.

Szerintetek ez csak barátság?

Bocsi, az idétlen fogalmazásért. 14/L


2010. júl. 28. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Vedd már észre hogy te tetszel neki!!

És csak a többiek elött nagyzol hogy dehogyis stb..

Amugy meg rádvan álva ha neked is bejön akkor hajráá;)

2010. júl. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ugyanezek a jelek vannak a legjobb fiú barátomnál, és nem, nem szerelmes belém, hanem az edzőtársamba az, de annyira, h csak róla beszél! :D Aztmondja jó csaj vagyok, és imád mint barátot. Ennyi. :) 14/L
2010. júl. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát nem gondoltam volna..

Köszönöm a válaszokat. :)

2010. júl. 28. 22:20
 4/4 anonim válasza:
Azt hiszem tudom mit erzel, en most tettem tul magam egy ugyan ilyen helyzeten, csak az en esetemben az volt h jart a baratnommel, csak titokban. Nagyon jo baratok voltunk, mondhatni lelkitarsak. En beleszerettem, egy even at titkoltam majd bevalottam neki, mire azt valaszolta h nem akarja tonkretenni a baratsagunkat. Egy ev s harom holnap telt el mig rajottem h nem erez irantam mely erzelmeket s h a sajat erzelmeimet ha nagyon akarom tudom iranyitani. Szorakozni jartam mas tarsasaggal es lassan elfelejtettem. S most visszagondolva arra jottem ra h csak azert szorakozott velem h feltekennye tegye a baratnojet es h a baratai azt higgyek h en vagyok a csaja, mert szegyelte h a baratnojenek nem fenyes a multja. De most h maskepp latok, megertem es tudom h hiaba irunk akarmit te ugy is fogsz remenykedni h hatha teged valaszt ami meg is tortenhet de ha nem vagy biztos az erzeseidben ne rontsd el a baratsagotokat, ha viszont igen akkor kerdezd meg h mi a velemenye rolad es h szerinte lehetne e koztetek valami, es ha megfelelo valaszt kapsz vagj bele
2010. júl. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!