Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy nem szeretek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy nem szeretek a párom nélkül lenni?

Figyelt kérdés

Viszonylag rövid ideje, 4 hónapja van párom de nagyon kötődöm, ragaszkodom hozzá és azt érzem, hogy szeretnék össze költözni,nem azért, hogy "kisajátítsam" mert heti rendszerességgel eljár a haverokkal, tehát nem vagyunk össze nőve, nem vagyok rá akaszkodva de amikor nem vagyunk együtt csak üzenetben beszélgetünk többnyire veszekedés a vége mert nem értjük meg így egymást. Nekem is vannak programjaim a csajokkal de egyébként ha nem lenne sem hiányozna az életemből mert tökéletesen kielégít ha "csak" a párommal lazulunk. Arra vágyom, hogy minden nap várhassam haza, vele induljon és érjen is véget a nap. Tehát egyszerűen azt érzem, hogy már nem igazán jön be ez a "találkozgatós" kapcsolat.. Ez normális ilyen friss kapcsolatban? Vagy "túl" szerelmes lennék?!

Vissza olvasva eléggé értelmetlenre sikeredett de talán érthető a lényeg.


23L


2020. máj. 6. 00:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor van baj ha a pasid ezt kicsit másképp gondolja. :D
2020. máj. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok ezzel. Szerencsére a páromnak nincs ellenére, sőt... Mikor leállok kicsit, mert soknak érzem magam, egyből elkezd hiányolni:)
2020. máj. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Bocs hogy ezt mondom de így egy idő múlva meg fogjátok unni egymás,tapasztalt alapjai mondom, szerintem azért néhe tudni kell egyedül is boldognak lenni, ez csak egy jó tanács.
2020. máj. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Normális, hogy szeretsz vele lenni, akär az is, hogy egyůtt élni. Nem akarod kisajátítani, de dobnád a programjaid, csak vele lehess. Minden estét el tudsz képzelni vele a kanapén. Mi van, ha ó nem erre vágyik? Elmegy a haverokkal, te meg otthon várod, kezdődik az üzengetés, veszekedés..

Vegyél pár nagy levegőt, gondold át, hogy mit szeretnél, és beszéljétek meg. Azt pedig vedd figyelbe, hogy az együttéléskor is kell teret, időt adni a másiknak!

2020. máj. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nálam is ez a helyzet, párom viszont picit igényli a teret, de ez sokszor jó is mert így legalább néha tud annyira hiányozni mintha egy friss kapcsolatban lennénk, pedig már másfél éve együtt vagyunk. :) Mi idén fogunk összeköltözni, de lakásokat is úgy nézünk, hogy másfél szoba minimum legyen, hogy ha olyanja van, pl megnézne egy filmet egyedül vagy gitározna kicsit akkor legyen tere elvonulni. Én ezt maximálisan elfogadom, szeretem, hogy vannak hobbijai és érdeklődési körei, igazából nekem is vannak csak párom miatt kb mindent kész lennék dobni :D De megkell tanulni egyedül is jól érezni magunkat.

Mi általában úgy találkozunk, hogy szerda este + péntek szombat vasárnap együtt vagyunk, tehát durván 3 napot töltünk külön és ennyi kell is. Én olyankor sorozatokat nézek, játszok, hajat festek, szemöldököt szedek, borotválkozok stb, ő meg elvan a saját kis dolgaival. Mikor együtt vagyunk, cserébe 100%os figyelmet kapok tőle.


Kíváncsi vagyok itt költözés után hogyan fog alakulni, nem akarok piócáskodni.

22L

2020. máj. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Átérzem,ugyanez :D Vagyis ő nem is jár el haverokkal,de amúgy én is engedném. Egyszerűen csak sokkal jobb érzés vele lenni,vele tölteni a napot.Ettől mindketten eljárhatunk munka után sportolni,hobbi ,barátok,család stb. Sokkal nagyobb a lelkibékém,ha együtt kelünk,fekszünk és látom párszor napközben otthon.26L
2020. máj. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Jól esik, hogy nem csak én vagyok akkor ilyen :) köszönöm a kedves hozzászólásokat, aranyosak vagytok

Igazából még nem beszéltem erről a párommal de már neki is feltűnt, hogy ha nem vagyunk együtt feszültebb vagyok és akkor ugye jön a vita..ezen biztosan változtatok mert tudom, hogy nekünk is kell a 2,3 nap külön töltött idő :)

2020. máj. 6. 14:11
 8/9 anonim ***** válasza:

#5ös vagyok. Nyugi, nálunk is több a feszkó ha huzamosabb ideig nem látom. Sajnos én chaten mindig félreértek mindent, mert ő neten nem túl beszédes, teljesen más a stílusa mint élőben és mindig azt hiszem, hogy valami baja van. Persze sosincs, csak a hülye agyam kombinál, de már kezdek leszokni erről :) Sajnos mérgezi is a kapcsolatot a sok vita, meg hát neked se jó, ha emiatt negatív gondolataid vannak.

Engem is mindig megnyugtat, hogy sok ilyen lány van, egyik barátnőm is kapcsolatban olyan mint én, vele mindig kibeszéljük az ilyen túlagyalós dolgokat aztán rájövünk, hogy mennyire jelentéktelen dolgokon tudunk feszültek lenni. Sokat segít, ha egy külső nézőpont is tud véleményt adni erről :)

2020. máj. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Pont mintha a páromról írtál volna, ő sem túl kommunikatív ha chatelünk ezért én is mindig azt gondolom van valami baja.. :D ami persze nem igaz de mire rá jövök addigra meg van a vita tehát igyekszem erről leszokni, lekötni a figyelmem és minél kevesebbet chatelni :D
2020. máj. 6. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!