Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek? Nem tudom mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Nem tudom mire vélni.

Figyelt kérdés

Most hogy itt a nyár éni is dolgozom.A szüleim az igazgatók a cégnél de nem találkozunk ott.A főnököm egy nálam 8évvel idősebb férfi.Olyan a munkánk hogy ketten vagyunk egész nap.Lehet csak túlságosan szeretet hiányom van de úgy vettem észre hogy közeledik..Beszélgetés közben mindig közeledik,hozzámér vagy a hajammal "játszik" néha.Múltkor mikor melegem volt és levettem a pulcsim tett egy olyan megjegyzést hogy tovább nem vetkőznék e és mosolygott.A szüleim ismerik és itthon állandóan céloznak rá hogy milyen jó lenne ha általam a család tagja lenne meg hasonlók.Igazából kicsit vonzódom hozzá én is.:)

Ebből akár lehet szerintetek valami?És a korkülönbség sok szerintetek?

17/L


2010. júl. 28. 19:40
 1/6 Timi: ) ***** válasza:

Szerintem bármi lehet belőle,a korkülönbség nem olyan nagy.

Viszont figyelj oda arra,hogy ne ugorj bele egyből a kapcsolatba ha úgy alakul,ismerd meg jobban,nehogy csak arra" kelljél neki,aztán pedig szia bébi...

Ismerd ki érdeklődj milyen kapcsolatai voltak eddig stb stb..és dönts helyesen,de csak óvatos légy vele,biztos nem a 2 szép szemedet akarja majd első randin",bár kitudja,ha szüleid is szeretnék őt,lehet rendes férfi.

Dönts belátásod szerint,te érzed!

Sok sikert!

23/L

2010. júl. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem elég taplónak tűnik..Vagyis nem tudom nah, de semmi szeretetre méltóságot nem látok benne, ahogy leirtad, hogy milyen dumákkal probál nyomulni..Szerintem ezt megtehetné valami más kedvesebb szavakkal is.

DE persze ezektől eltérően nagy odafigyeléssel szerintem lehet belőle valami, csak vigyázz, hogy nehogy csak annyi legyen hogy "az igazgató lányát" akarja megkapni. Szóval te is szerintem egy kicsit széditsed, és en add be a derekadat addig amig nem vagy biztos, hogy nem csak szórakozni akar, mert ahogy én kivettem , neked bejön a srác.

Na légy ügyes!

2010. júl. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24/L
2010. júl. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A nem vetkőznél még tovább címszavas duma nekem sem stimmel...a testedet akarja látni..? És ezt nem titkolja? Háát, nem tudom, nehogy csak trófea legyél neki. Persze lehet hogy ezzel csak annyit akart tudatni, hogy tetszel, én meg elég konzervatív vagyok, én tuti megadtam volna a megfelelően csípős választ a kérdésére.

18/L

2010. júl. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tűnik valami lovagiasnak az eddigiek alapján. Plusz nem szerencsés, hogy a szülők is bejönnek a képbe azzal, hogy emlegetik. Könnyű így "megszeretni" olyat is, akit amúgy véletlenül se választanál sok közül.
2010. aug. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szexuális zaklatás?:D de most komolyan szerintem nem baj a kor ülömnbség,és ha neked is tetszik és te is neki akkor szabad a pálya.....egy próbát meg ér.:)
2010. aug. 10. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!