Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemtudom mire vélni. Szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudom mire vélni. Szerintetek? Lent.

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm,fegy éve ismerjük körülbelül egymást.Eleinte nagyon jóba voltunk eljárkáltunk ketten mindenfele,aztán lett barátnője kissé eltávolodott.Amikor szakítottak ismét jóba voltunk nagyon.Aztán volt egy másik barátnője is, akivel szakítottak elég hamar mert a lány féltékeny volt rám.De az utóbbi egy hónapba már nem beszélünk annyit mint rég csak ha ketten vagyunk.Úgy érzem szégyell a haverjai előtt.Most akkor unaloműzésből lóg velem vagy mire véljem ezt?
2010. ápr. 26. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Annyival egyszerűbb lenne az életed, ha ezt a kérdést inkább neki tennéd fel... :|


Ennyi infó alapján én nem mernék erre mondani semmit.

2010. ápr. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

2 lehetőség van.


1-ik, hogy csak barátnak tart illetve lelki társnak.


2-ik. Vagy ő nem érzi azt hogy mit szeretne veled kapcsolatban mert bizonytalan, és ezért inkább más barátnő után néz, vagy te nem adsz neki egyértelmű jeleket. Nem mutatod ki neki a valódi érzelmeidet mert ugyanakkor te is félsz, attól, hogy nemet mond és akkor barátság sem lesz.


Szóval ha válaszokat akarsz beszélj vele erröl, illetve küldj felé egyértelmű jeleket az által hogy többet érzel iránta és többet szeretnél tőle.

2010. ápr. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Te vagy a "b terv". Felejtsd el, keress egy magadnak valót!


Ha azt mondod: "Nekem Ő kell", Én azt mondom: "Neki Te nem".


Sok sikert!

2010. ápr. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a probléma hogy nemmerek jeleket küldeni felé...Néha nagyon kedves bókol megölel de félek csak barátilag teszi és én látok benne túl sokat.
2010. ápr. 26. 23:05
 5/8 A kérdező kommentje:
Énis így érzem néha de nagyon megfogott benne valami...
2010. ápr. 26. 23:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Hol a baj? Ha összejössz vele Hawaii van, ha nem akkor meg mi a baj? Úgyis kerül, ha éppen van barátnője nem? Semmi sem változna.
2010. ápr. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hámivanmána?! ne ŐRLŐGGYÉ! CSELEKEGGYÉ!!! amíg nem lesz túl késő :S
2010. ápr. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most ez attól is függ,hogy te mit ézel iránta.... Barátként szereted w Szerelmes vagy belé.... ?!
2010. ápr. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!