Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tehetetlen vagyok, nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tehetetlen vagyok, nem tudom ezt mire vélni. Mi a véleményetek? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A volt barátommal 2évig jártunk. decemberben szakitottunk, aztán volt 1 honapig barátom, de vele szétmentünk. A lényeg, hogy (még februárban megkeresett az exem) és azóta csak ugy vagyunk, nem járunk nem lett kimondva de néha találkozunk, akkor pedig ugy viselkedünk mint akik együtt vannak. ugy gondolom szeretjük egymást csak tul sok volt a vita és nem mertük ujrakezdeni emiatt.

Most viszont jött egy kis probléma, pár honap mulva kimegy külföldre. én mondtam neki a napokban hogy nekem ez igy nem megy tovább vagy kébüljünk ki vagy akkor én örökre elfelejtem. erre azt válaszolt hogy ő azért nem békül ki velem, mert el akar innen szakadni, és nem akarja h én ide kössem. Létezik ilyen hogy szeretsz valakit és igy ki tudod szakitani az életedböl?! mi a véleményetek??:/

neki azóta sem volt egyébként barátnője, lehetett volna de modta h nem jön össze senkivel.


2011. máj. 31. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:

létezik, én is így gondolkodom, hagyd elmenni


25/F

2011. máj. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tedd fel

magadnak a kérdést:Vajon én volnék élete értelme,ha képes csak úgy minden egyéb nélkül itt hagyni engem egyedül?

2011. máj. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!