Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt velünk? (lent)

Figyelt kérdés

A barátommal már 10 hónapja együtt vagyunk, és az utóbbi két hónapban nagyon sokat veszekedtünk és egy párszor már majdnem szakítottunk is.. Előtte meg alig volt valami..

Mi történt velünk, hogy elkezdtünk veszekedni a lehető legapróbb dolgokon???

Min változtassunk, hogy minden olyan legyen mint régen? félek, hogy rámegy a kapcsolatunk :( Azzal már próbálkoztam, hogy kössünk kompromisszumot, de képtelen rá, én meg nem tudok mindig engedni.. :/

Köszönöm előre is a válaszokat.

18/L


2010. júl. 28. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi így honnan tudjuk?Nem ismerünk titeket.

Írj konkrétumokat, szituációkat, hogy konkrétan min vesztek össze.

2010. júl. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

apróságokon, amiknek nincs semmi jelentősége, de az a legrosszabb, hogy amikor összeveszünk, akkor mindig én kérek bocsánatot, teljesen mindegy, hogy ki volt a hibás.. képtelen belátni, hogyha ő volt a hülye.. :/

leginkább most már ezen szoktunk..

2010. júl. 28. 19:45
 3/5 anonim ***** válasza:
ha már majdnem szakitottatok a veszekedés miatt az komoly lehet! :/ De azért egy kapcsolatban se érthettek mindig egyet. Talán a pasit megkérdeznéd, hogy mik a vitáknak az okai? Vagy tán a pasidnak gondjai vannak amiket nem mond el neked, és rajtad vezeti le.
2010. júl. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod :)

(tudom, hogy nem ide tartozik, de hogyhogy értelmes, HASZNOS választ adtál 0%-an? :D)

azért mégegyszer köszönöm és megfogom kérdezni

2010. júl. 28. 20:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor elég makacs a barátod, nem ismeri be hogy ő is hibázik, beszéld meg vele.
2010. júl. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!