Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történt velünk? Ez exembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt velünk? Ez exembe ujra beleszerettem?

Figyelt kérdés

találkoztam pár napja az exemmel, akivel 4 évvel ezelőtt jártam, megcsalt és szétmentünk! utána 2 évig neki volt egy kapcsolata és nekem is egy, de biztos h egyikünknek se volt aza nagyszerelem! de sose felejtettük el egymást, abban a 2 évben is gyakran irogatott, párszr taliztunk de nem történt semmi!

azóta mindkettönknek uj szeerlme van, akikel boldogok vgyunk, de a multkori találkozás tul hevesre sikerült, csokoloztunk, de mást nem.azt mondta h sose volt belém szerelmes!akkor miért találkozott velem? csak szexet akar, mert zavarja h anno nem feküdtem le vele?(15éves voltam)

két napja ezen rágódom, eddig hetekig eszembe se jutott, vártam haza a barátomat(külföldön tanul) most meg csak az ex jár a fejemben!


2010. ápr. 4. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy valami történt: megcsaltad a barátodat. Biztos örülni fog... Nem is értem, miért nevezed "szerelmednek". Számomra az kissé mást jelent.
2010. ápr. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
elképzelhető hogy csak szexet akar... De téged szerintem a törődés kavar össze... megkapod azt a figyelmet tőle, amit a külföldön lévő párodtól nem tudsz...
2010. ápr. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
kb én is így vagyok:) magamból kiindulva annyit tudok mondani(ha segít) hogy maradt egy lezáratlan "ügyetek".ez esetben a szex=/.ha meg nem szerelmes beléd egyértelmű h csak szexet akar:( de hidd el nem éri meg. vagy megérte h megcsaltad a barátod egy olyan pasi miatt aki nem is szeret??
2010. ápr. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

persze h nem érte meg!

csak nem értem, hogy miért kockáztat ő is, ha ott a nője, és h lehet 4 év után vágyni valakire?

2010. ápr. 4. 23:10
 5/7 anonim válasza:

23:07


pontosan azért mert nem kaptad meg. ő se téged és lehet ez ekkora csalódás volt neki h nem tud ezen túllépni.

2010. ápr. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a szerelem egyvalakire csak egyszer "visz rá".Ugyanabba az emberbe többször szerelmesnek lenni...,nem hiszem hogy lehet!Vágyni rá,a hiányát érezni,megbízni benne,szeretni Őt persze lehet,de ez már nem az az euforikus kábulat amit szerelemnél érzünk!Lehet hogy régebben nem voltál belé szerelmes,és most lettél az?Vagy még mindig tart a szerelmed?Elképzelhető!

Róla annyit,valószínűleg tényleg csak a szex kellett neki,ha ezt így "hozzád vágta" (de dacból is mondhatta,csak akkor nem őszinte és komolytalan)!F

2010. ápr. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

utolsó, köszönöm!

hát lehet dacból mondta mert anno meg szerelmet vallott, meg még gyűrűt is vett nekem pedig csak 15 voltam!...

várom a további okosságokat:)

2010. ápr. 6. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!