Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan élitek át a szerelmet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan élitek át a szerelmet?

Figyelt kérdés

Akarom mondani h mit érez mikor valaki szerelmesek?

Mert tetszik egy lány,és ha beszélek vele,vagy csak rá gondolok elkezdek forrósodni,mintha lázas lennék,a mellkasomnál olyan furcsa érzésem van,és ha nem tudok vele beszélni akkor meg nem tudok meglenni egyhelyben.Viszont ő nem tudja h tetszik nekem,meg hetente kb 3-4x beszélünk jórészt msnen,de már több alkalom is volt h személyesen.Akkor ez most lehet szerelem?:$:)

F/17


2010. júl. 28. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
ez a hormonok játéka. amikor gyereket akarsz tőle, ruhákat akarsz neki venni, hallgatni akarod, ahogy este elmeséli egy napját, na az valami.
2010. júl. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Dodesz.. ***** válasza:

Szia!

Nálam, ha szerelmes vagyok...Mint most is..Akkor nekem elég annyi, hogyha meglátom, vagy feljön MSN-re..Egy nagyot dobbana szívem..És ha valami olyat mond..akkor egy nagyon furcsa érzés megy végig a testemen....Nálam ez a szerelem...

És igen, szerintem lehet szerelem, gondold végig, hogy amikor más lány tetszett vagy szeretted mit éreztél! :)

Szia... 15/L

2010. júl. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)Hát még nem vagyunk együtt,ö lenne az első komoly kapcsolatom:)De már most majd megbolondulok érte:$
2010. júl. 28. 19:25
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen lehetsz már szerelmes bár szerintem ez mégcsak a "kezdet" :) Tök aranyosan leírtad :D Egyébként meg sok sikert nektek.
2010. júl. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2010. júl. 28. 19:46
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jól megfogalmaztad! Igen, ez a szerelem, teljesen ugyanezt érzem én is 22/L
2010. júl. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És nálad 2oldalú,szval akibe szerelmes vagy ő is az beléd?vagy neked is még csak a te részedről?:/
2010. júl. 28. 22:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyenlőre csak az én részemről. Sajnos nem tudom a srác mit érezhet, de talán bejövök neki, mert eléggé megnézett már többször is, csak félénkek vagyunk mindketten az a baj.
2010. júl. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát igen,ismerős ez a félénkség:)Meg tartok töle h csak az én részemről van vonzalom:/:)
2010. júl. 29. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!