Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom elveszíteni a párom. Hogy tudnék lelket önteni belé?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban élünk, havonta 1-2 alkalommal találkozunk hétvégén. 2,5 éve együtt vagyunk, így is kezdtük, soha nem lehettünk még a másikkal korlátlan ideig... De most valami elromlott, fel akarja adni... Én pedig nem érzem úgy, h ez a megoldás. AKinek hasonló tapasztalata van, kérem, segítsen! Szeretem őt. Nagyon!
2008. nov. 23. 11:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát, márpedig így nem mehet a végtelenségig, lehet ebbe fáradt bele.

Én is voltam távkapcsolatban, és hiányoztak ilyen apróságok, hogy este előadás után ott várjon az egyetem előtt, és andalogjunk kézenfogva a Tisza-parton... :( Hétvégén meg túl sok volt, főleg, hogy a konfliktusokat nem lehetett jégre tenni, hanem összezárva maradtunk, mert a vendégeskedő fél nem tudott hazamenni... :S

Próbáljatok tenni azért, hogy a helyzet változzon. Amelyikőtöket kevésbé köti a munkája v. a tanulás, az próbáljon mozdulni. 2,5 év után azért már látszik, hogy érdemes-e.

2008. nov. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt rá kell hagynod, mert ha "hisztizel" neki, akkor csak rosszabb lesz. Van, amikor működik az ilyen, de csak bizonyos ideig, hosszú távon nem. Vagy mindketten állandó mozgásban vagytok (és így működhet, ahogy pl. hírességeknél is akad ilyen, koncert, forgatás, akkor meló van, nagy utazások, és elfogadják egymás elfoglaltságait, hiszen hasonló az életritmusuk), de ha eltérő ritmusban éltek, ez nagyon nehéz, és ha bármelyikőtök belefárad, hagyni kell, mert egyébként csak szenvedés, azt pedig senki nem akarhatja annak, akit szeret.
2008. nov. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!