Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tulajdonítana neki valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulajdonítana neki valaki jelentőséget, ha a barátja más csajok képeihez írna kommentárt közösségi oldalakon? Ilyen fürdőruhás, sokat 'sejtető' képekhez.

Figyelt kérdés

Amúgy minden rendben van a kapcsolatunkkal, 5 hónapja vagyunk együtt, szerintem imád ő is engem... De akkor ez miért kell? :( Nekem kis mellem van, azoknak a csajoknak, akikhez írt, nagy mellük van, és eszméletlen testük. Én ilyen tipikus modell alkat vagyok, nagyon vékony, magas, de cserébe legalább az arcom szép... :(

19l


2010. júl. 28. 14:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ugyan mutasd már meg azt a csajt,akinek a képe alá írt,olyan kíváncsi vagyok rá :) 25/N
2010. júl. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
77%
ha régi barátai haverjai akkor szerintem nem kel tölle félni :D ha idegeneknek írogat az már más
2010. júl. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
hülyeség az egész
2010. júl. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
77%
mondd meg neki, hogy pont ezért zavar, mert egyáltalán nem olyanok a csajok, mint te...
2010. júl. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
lehet unalmába irogat
2010. júl. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
muti meg a p*csákat:D kivi vagyok már:D
2010. júl. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
hadd nézegesse az étlapot!! vacsorázni úgyis otthon fog!
2010. júl. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
77%
Nekem tuti rosszul esne.Ahogy fordított esetben a pasidnak is bizti rosszul esne,ha te félmeztelen szépen kigyúrt pasik képe alá írogatnál.Na muti már azt a csajt :) Annyira kiváncsi vagyok.Első voltam.
2010. júl. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

"Nekem tuti rosszul esne.Ahogy fordított esetben a pasidnak is bizti rosszul esne,ha te félmeztelen szépen kigyúrt pasik képe alá írogatnál.Na muti már azt a csajt :) Annyira kiváncsi vagyok.Első voltam."


Mi mások vagyunk mint ti. Engem pl. nem zavarna, ha a mostani barátnőm pasik képe alá írogatna. Tegye nyugodtan, ha kedve van hozzá. Nem fogok emiatt féltékenykedni, főleg ha haver, vagy egyáltalán nem ismeri, mivel még ha akarna is, úgyse lehetne vele semmi :) A nők túlságosan féltékenyek, ez az egyetlen, ami sosem változik bennük. Ez hozza össze a dagadtakat a modellekkel és a szerény lányokat a divatpics*kkal. Mindegyik féltékeny a pasijára :P


Ezzel szemben a pasik, ha szeretik a barátnőjüket, megbocsájtanak egy megcsalás miatt is. (Nem csókra értettem, hanem szexre. A nők sokszor egy csók miatt is dobják a "szerelmüket" vagy házastársukat) Legfeljebb laposra verik azt a férfit, akivel a barátnőjük megcsalta őket.

2010. júl. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Jake_86 ***** válasza:
100%

Szerintem NEM az a hibás aki féltékeny mert joggal teszi azt hanem az aki okot ad rá!

Ha fontos vagy neki és említed akkor biztosan leszokik a csúnya szokásairól!

24 F

2010. júl. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!