Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/ Férfiak! A ti párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/ Férfiak! A ti párotok megbeszéli veletek a női dolgait?

Figyelt kérdés
Üdv! Párommal ( ő 24, én 26) 2 éve élünk együtt. A tamponjait, a betéteit, és hasonló dolgait, gondosan eldugdozza a szekrény mélyébe. Még sosem láttam elől a fürdőben vagy valahol. Sosem mondta még, hogy épp megjött neki, vagy, hogy nagyon fáj a hasa semmi... Úgy veszem csak észre, hogy idegesebb, látom, hogy szedi a No-Spa-kat, amikor közeledek hozzá, este, azt mondja most nincs kedve lefeküdni. De soha nem meri azt mondani, hogy most nem lehet, mert menstruálok. Engem ez zavar. Nem várom el tőle, hogy minden hónapban bejelentse, hogy "megjött" vagy valami, de azért ne titkolja ennyire. Úgy érzem nem bízik meg bennem kellőképpen vagy nem is tudom.Azt hittem mikor összeköltöztünk, hogy már teljesen megnyílt előttem, de ezek szerint mégsem! A ti párotok, barátnőtök is ilyen, hogy ennyire szégyelli, zavarba ejti ez a téma? A válaszokat köszönöm! 26F
2010. júl. 28. 14:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

hát,én alapból olyan vagyok,hogyha fiú barát hív strandra,akkor is megmondom hogy nem lehet most mert megjött.ez a legegyenesebb,mert ha csak simán nemet mondok,még gondolhatja azt hogy valami bajom van vele.

lehet hogy őt így nevelték,hogy ez magányügy. de szerintem ha beszélnél erről vele,akkor lehet hogy tudna lazábban hozzáállni a dologhoz,és neki is könnyebb lenne,mert ha kell,leküldhetne betétért/tamponért a boltba meg hasonlók :D

2010. júl. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mi mindent megbeszélünk. Ez teljesen természetes.
2010. júl. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Amikor látod hogy kicsit idegesebb bújj oda és kérdezd meg h "Mi a baj kicsim,görcsölsz?"

Vagy valami ilyesmi.

2010. júl. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Utolsó két hozzászóló? Nemetek? Az utolsó tippet azt hiszem kipróbálom...te, hogy reagálnál rá? Vagy férfi vagy?
2010. júl. 28. 19:50
 15/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 41 éves férfi vagyok, elvált, és most van egy új kapcsolatom. Az exemnél is és a mostani páromnál is teljesen természetes volt, hogy megbeszéljük, hogy mikor várható a menstruáció, hogy úgy tudjuk szervezni a programokat. A gyógyszereket, tamponokat, stb. semmit nem dugdosunk egymás elől, sőt néha ő kér meg, hogy hozzak neki. Ez ami nálatok van nagyon nem normális, ha már együtt laktok, akkor ezek teljesen hétköznapi dolgoknak számítanak.

2010. júl. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!