Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/ Férfiak! A ti párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/ Férfiak! A ti párotok megbeszéli veletek a női dolgait?

Figyelt kérdés
Üdv! Párommal ( ő 24, én 26) 2 éve élünk együtt. A tamponjait, a betéteit, és hasonló dolgait, gondosan eldugdozza a szekrény mélyébe. Még sosem láttam elől a fürdőben vagy valahol. Sosem mondta még, hogy épp megjött neki, vagy, hogy nagyon fáj a hasa semmi... Úgy veszem csak észre, hogy idegesebb, látom, hogy szedi a No-Spa-kat, amikor közeledek hozzá, este, azt mondja most nincs kedve lefeküdni. De soha nem meri azt mondani, hogy most nem lehet, mert menstruálok. Engem ez zavar. Nem várom el tőle, hogy minden hónapban bejelentse, hogy "megjött" vagy valami, de azért ne titkolja ennyire. Úgy érzem nem bízik meg bennem kellőképpen vagy nem is tudom.Azt hittem mikor összeköltöztünk, hogy már teljesen megnyílt előttem, de ezek szerint mégsem! A ti párotok, barátnőtök is ilyen, hogy ennyire szégyelli, zavarba ejti ez a téma? A válaszokat köszönöm! 26F
2010. júl. 28. 14:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
én nem nagyon titkolom hiszen ez minden nőnél alap de vannak olyan lányok/nők akik kicsit szégyenlősebbek. esetleg beszél j vele és mond meg neki hogy ha ilyen problémád van rád mindig számíthat
2010. júl. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Igaz én lány vagyok, de mindig megmondom a páromnak, hogy megjött/késett/hamarabb jött, mert akkor nem esik pofára ha pl. próbálkozni akar. Simán előhagyom a tamponokat, betéteket, mert nem szégyellem előtte, hogy menstruálok. Lehet ő így lett nevelve, hogy ez egy női magánügy, amiről nem kell senkinek tudnia.
2010. júl. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
én nem beszélném meg vele
2010. júl. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én amikor késik, akkor mondom, hogy szívem.. késik.. aztán együtt imádkozunk, hogy megjöjjön, még akkor is, amikor nem lehetett semmi probléma... :D
2010. júl. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
én csaj vagyok ugyan, de mindig elmondom neki, ha megjött, én nem érzem gáznak, vagy cikinek, ahogy ő sem, hisz természetes dolog. pont tegnap túrta ki az övtáskámból az egyik tamponomat, és megkérdezte, hogy megnézheti-e, és teljesen szétszedte :D olyan kis éretlen, de nagyon szeretem (L) nem szégyenlem előtte, ha megjött, és egyikünk sem jön zavarba, nyíltan tudunk beszélni ilyenekről.
2010. júl. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Egyszerűen csak túl intimnek gondolja ezt a menzesz dolgot... Vagy az is lehet, hogy azt gondolja, te nem vagy kíváncsi az ő nőügyeire. Mond el neki, hogy szeretnéd, ha nem görcsölne ezen ennyit :)

üdv 25/L

2010. júl. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
sok lány azt hiszi, hogy a fiúknak ez undorító dolog. Mondd el neki, hogy téged nem zavarnak az ilyen női dolgok, és mondja el nyugottan, hogy megjött, meg ilyenek. Én mindig elmondom a barátomnak, és őt szemmel láthatóan nem zavarja a dolog. 24/L
2010. júl. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%

Mi ebből nem csinálunk tabu témát... Igaz, ő már a feleségem, de csak 2 éve vagyunk házasok, és 4 éve vagyunk együtt. Ő majdnem annyi idős, mint a te párod..(25éves) de, nem rejtegeti el előlem a tamponjait.. :) Én is furcsállnám ezt a helyedben! Szerintem mond el neki, hogy téged zavar ez az egész...

üdv 37/f

2010. júl. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én is lány vagyok,de nálunk sem tabu a menstruáció! Sőt azén párom naptárként is funkcionál ilyen szempontból,mert ha nem is mondom neki,hogy mikor fog megjönni,ő akkor is tudja. Mi olyankor is szoktunk szexelni, nem zavarja a vér, sőt, ha mindketten a fürdőszobában tartózkodunk, akkor is "tisztába teszem magam". Olyan is volt már,hogy elszakadt a tamponom madzagja és ő halászta ki belőlem a cuccot. Szóval szerintem is fura a párod viselkedése,persze nem azt mondom,hogy az a normális,amit mi csinálunk,de a világ legtermészetesebb dolga a menstruáció,nem értem miért szégyenli ennyire...
2010. júl. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ő így lett "nevelve". Illetve sok pasit nem érdeklik az ilyen dolgok, lehet, hogy volt ilyen tapasztalata.

Én arról szoktam beszélni, ha fáj a hasam, illetve, ha előtte fájnak a melleim, abból már tudja, hogy meg fog jönni. Ha meg épp az előjeleket nem hozom szóba, akkor megmondom neki, hogy most nem lehet szexelni. Tudja ő, hogy miért nem.


Nem minden nő egyforma.

De ha gondolod óvatosan felhozhatod a témát. Pl. mikor szoktál menstruálni? kérdéssel indítva.

meglátod, hogy zavarba jön-e.

2010. júl. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!