Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele lehet valakibe úgy szeretni, hogy nem is láttam még élőben?

Figyelt kérdés
Nem sztárra és híresemberre gondoltam.
2010. júl. 28. 13:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Bár ez csak saját tapasztalat. Max csak nagyon nagyon tetszik :D
2010. júl. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Kíváncsiság, vágy, vonzalom, tetszés. Szeretheted is, mint embert. De ez még nem szerelem.
2010. júl. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
szerintem bele :D ha sokat beszélgettél vele mondjuk msnen és lehet letolni h az msn az tök más ja más de igy is bele lehet valakibe szeretni sajnos már én is jártam így :S
2010. júl. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én már voltam szerelmes úgy kb 12 évesen, hogy nem láttuk élőben egymást a lánnyal. Mindig olyan képeket küldött magáról amin sötét volt és webcamon is úgy beszéltünk. Így bemeséltem magamnak hogy gyönyörű, annyira, hogy már el is hittem :D Valójában pedig egy dagadék csúnya lány volt, utána megfogadtam hogy nem ismerkedek többet neten :D (egyébként nem társkeresőn, hanem egy játékban ismertük meg egymást. Nem wow, de hasonló)


15/f

2010. júl. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Igen, saját tapasztalatból írom...
2010. júl. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
bele hát...
2010. júl. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
maximum csak erös vonzalom alakulhat ki... az a kép tetszik, amit te kreáltál... az igazi szerelemhez ennél több kell...
2010. júl. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

nem, nem lehet... ha úgy is érzed, hogy beleszerettél, akkor sem konkrétan abba a személybe vagy szerelmes, hanem egy saját magad által alkotott nem létező emberbe... ugyanis akit te élőben sosem látsz, azt nem ismered...ismerheted a gondolatait, a szóhasználatát, azt,hogy hogy fogalmaz, láthatsz róla kétdimenziós képet, ami alapján tetszik, de nem ismered a mozdulatait, a beszédét,a hangját, az illatát, a kisugárzását, a szokásait (amik lehetnek akár ellenszenvesek vagy idegesítőek is), nem tudod, hogyan néz ki ha a saját szemeddel látod...ezeket a dolgokat mind mind a saját fantáziáddal egészíted ki és minden bizonnyal úgy egészíted ki,ahogy neked megfelel, hogy tökéletes legyen :) ebbe a félig elképzelt, kiegészített emberbe szeretsz te bele, és ha majd egyszer találkoztok, nagyot fogsz csalódni,mert rájössz, hogy más, mint amilyennek elképzelted... lehet, hogy nem lesz rossz, lehet,hogy így is tetszik majd, de nem az az ember lesz,akiről te azt hitted,hogy ismered...újra meg kell ismerned őt, ténylegesen, személyesen, és majd akkor dől el, tényleg szereted e vagy sem...


20/L

2010. júl. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló +++
2010. júl. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
szerintem nem,maximum csak azt hiszed.a szerelemhez ha tudományosan nézzük az egészet,az kell hogy stimmeljen a kémia,amit interneten keresztül nyilván nem tudsz leszűrni.nekem is volt olyan hogy azt hittem hogy az,de közelsem volt olyan mint amikor egy valós emberbe szerettem bele.
2010. júl. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!