Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kell viselkedni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell viselkedni egy randin? Nekem miért nem megy?

Figyelt kérdés

Szval eddig nem sok randim volt 4-5, talán 6. 18 éves vagyok, még soha nem csókolóztam, nem volt barátom...

és nem értem, mindig magam adom, nem játszom meg magam. Gondolkodtam azon is, h kicsit sokat poénkodom talán...

:P

De egyszerűen az első randit nem követni 2. Nem értem, h miért? Mit ronthatok el ennyire?? Most is voltam egy barátnőm bulijában egy másik városban. A barátnőm mesélte, h rögötn 2 fiú is érdeklődött utánam. És azt kérdezik, h mikor megyek legközelebb.. de ha randira kerülne a sor, akk is... már félek, h mi lenne:S


2010. júl. 28. 13:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Szepnek es csinosnak tartod magad??


26 / F

2010. júl. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szépnek hát nem is inkább átlagosnak, olyan vagyok amilyen. Minden természetes rajtam. Viszont csinosnak igen, mert gyakran megdicsérnek, h csinosan öltöztem fel, és, h alkalomhoz megfelelöen.
2010. júl. 28. 13:44
 3/9 anonim ***** válasza:
ha igen akkor mi a baj? Talan nem lehet egy kis onbizlami, mar csak nem alhat le minden utonalloval tehetetlensegebe vagy elkeseredettsegeben .Szerintem na aggodj, de azert lehet ha egy kicsit nem pofizol, meg hozzad is mernek szolni:P 26 F kerlek valaszolj a kerdesemre:D nagyon erdekelne a valasz;)
2010. júl. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
probalj egy picit te is jobban nyomulni, lehet a fiuk ugy erzik, h ebbol nem lesz semmi mert kozombos vagy veluk
2010. júl. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

13:47

Legyszives fogalmazd at a kerdesed mert sajna nem nagyon ertem, lehet az en keszülekem a hibas :(


26 F

2010. júl. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kerdezonek.

Elso vagyok, szoval önbizalmad az meg van tehat nem hiszem hogy csak veled lenne a gond, egyszeruen meg nem talaltad meg azt az emberket akivel, hogyan is fejezzem ki magam, talan 1 hullamhosszon sugaroznatok. Majd eljon az ideje annak is adig is sok sikert a probalkozasban. fiatal vagy meg, raersz.


26 / F

2010. júl. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

13:47

Ertem mar :p

Nem, ep az a jo ha van önbizalma, mar csak 1 olyan pasi kel melle akivel tud komunikalni nem kell ö halgasson had beszeljen, sok pasit az remit el hogy halgat a csaj mint a sir es minden szot ki kell rancigalni belöle, azt en is utalom. :S Es tenyleg nem kell mindenkivel osszealnia, van idelye es gondolom lehetösege meg valogatni.


26 / F

2010. júl. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én télleg kommunikálnék, de annyira erőltetik a dolgokat. Semmi spontanítás. Most ismerkedtem meg egy sráccal, tök spontán jött az egész. Annyira jól eldumáltunk, rengeteget nevettünk. És most megtudtam, h ez a srác érdeklődik utánam. Am jó, de az nem jó, h most megint lett vna alkalom rá, h beszélgessünk. Egy barátnőmhöz mentem, kinn voltunk egy versenyt néztünk meg a városban. Ő is versenyzett. Aztán mikor végzett nem hozzánk jött oda, hanem mögénk egy másik társasághoz... Aztán meg hiányolt engem...
2010. júl. 28. 15:18
 9/9 Jake_86 ***** válasza:

Menny oda és közöld vele!Ma már a Nők is kezdeményezhetnek!

Nincs ebben semmi!

2010. júl. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!