Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez hogy esne? Elbizonytalanodtam.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hogy esne? Elbizonytalanodtam.

Figyelt kérdés
Én és a barátom már egy éve együtt vagyunk.Kb 100 km-re lakunk egymástól.Barátom szülei elutaztak 1 hétre, és csak Ő maradt otthon egyedül. Én azt hittem majd lehív hozzájuk,de tévedtem. Arra hivatkozott, h azt mondták neki szülei őrizze a házat:S (nem mintha nem lenne ott egy hatalmas kutya...)Megmondta,h így nem tud leutazni hozzám sem, de közbe senki ne menjen hozzájuk sem. Később rájöttem,h a SENKI alatt engem is ért:S ez nekem nagyon rosszul esett. Én amúgyis csak 1* voltam még náluk, szinte mindig ő jön hozzánk /főleg azért mert az "én"városomban tanulunk mindketten/. Most több mint 1 hétig nem is találkozunk,mert én nemsokára elutazok párnapra.
2010. júl. 28. 12:58
 1/8 anonim ***** válasza:

szerintem valami írtó nagy putriba laknak, és szégyelli :D

vagy ott lakik a másik csaja és vele van..

2010. júl. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem szegények...:D sőőt
2010. júl. 28. 13:01
 3/8 anonim ***** válasza:

akkor a második opicó:)

de honnan tudod hogy nem azok? külsőre mindenki azt mutatja, de meg kell nézni hogy hol laknak, mik az igényeik, lehet meglepődnél.

2010. júl. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
lehet csak egyedül akart lenni. én is örülök hogy ha úgy alakul, hogy enyém az egész lakás pár napra. olyankor semmi pénzért nem hívnék át senkit.
2010. júl. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem kell mindent a szívedre venned. Lehet, hogy olyan ok áll a háttérben, amit egyébként megértenél Te is, csak ő szégyell elmondani. Várj türelemmel, 1-2 hétbe nem szoktak belehalni jó kapcsolatok. ;)
2010. júl. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én kiakadnék, az biztos..

ha vele vagyok kapcsaoltban, bármiylen oka van indokoja meg, ne ilyen mondvacsinált hüjeséggel álljon elő...

2010. júl. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Énis kiakadnék..ha lenne egy ilyen alkalom hogy kettesben legyetek ő mégsem akarja..ez így sántít:/

Szerintem am egy bulit akar csapni a haverokkal..jól beakarnak rúgni..meg lehet h csajokat is hívnak át..ezért nem akarja h elmenj:/

Bocsi..:S

2010. júl. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

csak nekem ilyen természetes, hogy ha enyém a ház egy hétig akkor örülök hogy kettesben lehetek a barátnőmmel az egész házban?!

22f

2010. júl. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!