Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak milyen lányok jönnek be?

Figyelt kérdés
Tudom milliószor feltették már ezt és ehezz hasonló kérdéseket...De nekem akkor sem világos valami.Sokaktól azthallom a srácok a szerényebb,kedves lányokat szeretik akiken nincs egy kg smink és őszinték,megbízhatók.Akkor miért az ilyen plázacicákkal meg elszállt mindenkit lenéző lányokkal vannak a fiúk?14-18 éves fiúkra gondolok
2010. júl. 28. 12:02
 1/9 A kérdező kommentje:
és bejönnek a fiúknak az ilyen kicsit szégyenlősebb lányok?Pl ha egy tapasztaltabb srác összejön egy lánnyal akinek ő az első barátja,nem zavarja a fiút hogy lehet alány félénk meg kicsit izgul ?
2010. júl. 28. 12:05
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Nem ez nem így van.Rosszul látod.

Te az olyan pasikat figyeled akik neked bejönnek, és azt látod hogy nekik milyen dögös csajuk van.

Azaz te valószínüleg egy aranyos lány vagy, de magadhoz képest sokkal jobb pasit keresel mint amilyet megkaphatsz.


20F

2010. júl. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Minden zsák megtalálja a foltját... Van akinek a cicababa kell, van akinek a szende szűz :)

üdv 25/L

2010. júl. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%

Ezek az elszállt plázacicák max figyelem felkeltők.Persze, tudnak vonzók lenni, de a bunkósággal, meg a kibírhatatlansággal el is üldznek mindenkit.



Ahhoz, hogy vonzó légy, nem kötelező a bunkóság, meg az 5 kg smink. Legyél kedves, jó fej, de ettől még öltözködhetsz szexi-n :) A kettő nem zárja ki egymást.


Jah és ne gondold hogy hatalmassak az elvárások.

Én pl szívesen megismernélek :D


Merre laksz?

16/f

2010. júl. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejönnek a félénkebb lányok :D
2010. júl. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A pasiknak azért jönnek be a félénk, szerényebb lányok, mert attól férfiasnak érezhetik magukat :-)
2010. júl. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

személy szerint nekem nem az a fontos h most plázacica vagy szerény.Egy biztos,jól érezzük magunkat egymással,bármi hülyeségen tudjunk nevetni,legyen jókedvű,humoros,szeresse az életét meg akivel együtt van:)

Nekem ez a véleményem:)

F/17

U.i.:most is egy épp ilyen lány tetszik:)gyengém az olyan lányok akik így viselkednek mint ő:)

2010. júl. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ízlések és pofonok. Én nem sok férfinak kellenék, de hála vannak még ilyen ízlésű férfiak, mint párom. (molett nő vagyok)
2010. júl. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem probléma, ha a lány tapasztalatlan. csak legyen kedve "tanulni". :-)
2010. júl. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!