Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes lenne ujrakezdeni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne ujrakezdeni egy több mint egy éves kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Egy év utan szakitottunk, mert mar nem ment minden ugy, ahogy régen. A pasim már sokat dolgozott, hétvégente is haverjaival is akart lenni, meg velem is. Nem tudtuk már jol beosztani az idönket. Utoljara csunyan összevesztünk pont ezen, és haraggal váltunk el. 1hét mulva neki is uj csaja lett meg nekem is uj pasim. Discoban összetalalkoztunk, haraggal néztünk egymásra, de latszott rajtunk, hogy féltékenyek vagyunk egymásra.Eltelt egy hónap, felhivott, beszéltünk majdnem egy órát, megbeszeltük a dolgokat, hogy ki mit miért csinalt, és mondta nekem hogy szeret nagyon és hianyzok neki, velem akar lenni.Nem is érdekli öt az a csaj, akivel most van, csak probalt vigasztalodni.És azt hiszem én is pont igy vagyok a mostani pasimmal. 1 honap utan rajottem, hogy nagyon szeretem ot, és csak egy szavamba kerulne, hogy ujra vele legyek. Sokan hulyenek tartananak, mert sok pletyka terjedt rola, hogy kivel hogyan csalt meg, és erre ra is kérdeztem, de nem vallotta be, azt mondta, hogy az a baj velem, hogy hiszek a pletykaknak. Most mit tegyek?Talalkozni nem nagyon akar velem, meg én sem vele, mert szerintem egymas karjaiban kötnénk ki.Tanacstalan vagyok, kérled segitsetek, lenne értelme? rendbe jöhetnének a dolgok?
2008. nov. 22. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kicsit meg varjatok, ha tovabbra is nagyon hianyoztok egymasnak, akkor probaljatok meg megint, miert ne? Remelhetoleg jobban megbecsulitek majd egymast, de nem biztos. Sajnos nincs recept.

Meg varjal, de ha nem birod nelkule, akkor jojjetek megint ossze! Minden jot, szia!

2008. nov. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát érdekes, megpróbálom azt feltételezni, hogy nem vagy olyan, akinek könnyen jönnek-mennek a kapcsolatok, és ez a kilengés tényleg csak vigasztalódás... De azért vigyázz ezzel. Újrakezdhetitek, de ... Nehéz lesz. Mert ezek a problémák lehet, hogy most egy ideig majd nem jönnek felszínre, de előtt-utóbb.. megint szembesültök velük, és meg kell őket oldani. Döntsétek el, hogy akarjátok-e egymást, és ha belevágtok, akkor fontos szabályok, kitartás, tolerancia.. És mindig a megoldásra törekedjetek. Valahogy mindig meglehet oldani, hogy mindenkinek jó legyen, esetleg vmelyikötőknek majd áldozatot kell hoznia, de ez benne van a pakliba. Sok sikert!
2008. nov. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!