Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? Hogyan hozhatnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Hogyan hozhatnám ezt helyre?

Figyelt kérdés
Mint már máskor is említettem beleszerettem a mostoha tesómba és ő ezt meg tudta és ő nem!Addig elég jó volt a kapcsolatunk de azóta még annál többet hogy szia nem szolt hozzám!Ebben úgy érzem én vagyok a hibás és ez nagyon bánt.Mikor itt van nálunk is inkább el húzódok a saját kis szobámba nehogy szar helyzetbe hozzam!Meg hát én sem érzem magam jól!Nem tudom mit tehetnék!Rettenetes érzés ez!Nem tudok más pasira gondolni mert ako valahogy úgy érzem hogy "megcsaltam" őt!Miért?És ami most nagyon meg bántott és rosszul esett az az volt hogy most jöttünk haza a balcsiról és hoztunk neki egy ajándékot és tesómmal adtam át tesóm mondta ho én vettem meg minden és őt meg puszilgatta meg minden meg megköszönte és nekem még csak meg sem köszönte!Ez nagyon fájt!!És el hiszem hogy ez az egész neki is szar de ez már akkor is bunkóság!Vagy nem?
2010. júl. 27. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:
beszéld meg vele, hogy miért ilyen veled. te meg próbálj meg nem egy rokonba szerelmesnek lenni :)
2010. júl. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hidd el már több mint 1 éve próbálom!!
2010. júl. 27. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!