Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gáz, ha 18 évesen még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha 18 évesen még nem volt barátnőm? (18/F)

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, fiú, és még nem volt barátnőm, sem szexuális kapcsolatom, és még nem is csókolóztam.

Nem vagyok konzervatív, és azért bulikba is járok. A stílusomat szeretik, de valahogy eddig egy sem jött össze. :S


2010. júl. 27. 20:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem gáz nyugi :-)! Örülök, hogy vannak még ilyen emberek is :-))))
2010. júl. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Dehogy gáz...vedd alapul a 13-14éveseket azt hiszik minnél elöbb megtesznek dolgokat nagyok lesznek-.-

Ez hülyeség mindennek eljön egyszer az ideje nem kell idegeskedni:)Fel a fejjel.

18L-ha gondolod írj privit és beszélhetünk:D

2010. júl. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem gáz szerintem egyátalán!! Nem hiszem hogy jobb lett volna, ha már 14 évesen mindent kipróbálsz.. így minde t jobban fogsz értékelni, amit a lányok is jobban értékelnek...
2010. júl. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
sztem nem gáz : )
2010. júl. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem se:)


Kár, hogy az ilyen pasi a kevesebb mostanság...:(

2010. júl. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az, és nem is kicsit... Nekem se volt én 20 vagyok, és nagyon rosszul is érzem magam miatta... De ez van :(
2010. júl. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem gáz, én is így vagyok mint te.A jó dolgokra várni kell türelemmel!:)

A másik meg, hogy felnőtt fejjel másképp fogod megélni mint egy kamasz vagy egy 13-14 éves gyerek, sokkal mélyebb és jobb érzés lesz majd az első barátnőddel szeretkezni.

20f

2010. júl. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
legyél a barátom =)
2010. júl. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy a lányoknak így bejön a dolog, és így némileg meg is nyugodtam! :)


Köszi a válaszokat! :)

2010. júl. 27. 22:40
 10/12 anonim válasza:
Ne félj.nekem 20 évesen volt egy nagyon komoly kapcsolat,és ő volt az első nekem.Ő volt az első barátnőm,de 11 hónap után szakítottunk.Fel a fejjel.Sose tudhatod mikor jön az első.
2010. júl. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!