Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szakítani akar?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakítani akar? (sok választ kérek)

Figyelt kérdés

a barátommal már 1 éve és 4 hónapja vagyunk együtt és most elég fura mostanába meg már nem az igazi már nem azt érzi amit régen és msn-en kérdeztem tőle ma hogy a héten mehetek-e hozzá elöször azt mondta hogy neki mind1 utána kérdeztem hogy akar-e látni azt irta nemtudja de majd ő jön vmikor szerintetek szakítani akar??a haverjának múltkor azt mondta hogy nemhiszi hogy sokáig együtt leszünk meg hogy már nem az igazi a kapcsolatunk

16/L


2010. júl. 27. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
akkor sajnálom, de tényleg nem fog sokáig tartani, szerintem szakitani akar :S
2010. júl. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem is.nem szeret már max egy kicsit
2010. júl. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

elöbb utóbb ez lesz a vége ha már így elfordult tőled:S

kérdezd meg tőle hogy valahogy helyre hozhatod-e a kapcsolatotokat...

2010. júl. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát amint látod ez már elég langyos így. Ha a haverjának már arról panaszkodik, hogy nem az igazi a kapcsolatotok, akkor valszeg szakítani akar, ne fűzz hozzá sok reményt.
2010. júl. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem így van! Ez csak egy kis hullámvölgy neki, talán maga alatt volt vagy csalódott valamiben, vagy laposodott a kapcsolatotok. 1 év 4 hónap után már előfordul h egyes dolgok rutinból történnek. Randizzatok, dobjátok fel a kapcsit!! Én azt hiszem még menthető a dolog! :)
2010. júl. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

velem is szakítani akart..:S

mi még nemrég óta vagyunk együtt,de már nagyon megszerettem.ő is engem látszott.aztán msn-en közölte h lehet h ez most nem menne neki mert neki szüksége van a barátaira és nem lenne ideje foglalkozni egy bnővel.sokáig beszélgettünk erről,de hiába mondtam h nem kell választani h a haverjai között és köztem,hanem mind2re lenne ideje ha akarja.

na de eúgy döntött ennek ellenére h nem akar bnőt:S:( nagyon magam alatt voltam.

mivel nagyon szerettem már most, ezért azt mondtam h végeleg szakítsuk meg a kapcsolatot mert én nem tudnék a haverja lenni(és nagyon sz@r érzés lenne ha ezeután még beszélnénk egymással),és hogy akkor töröljön le msn-ről is.

erre bepánikolt h nem beszélünk többet,és mondta h inkább találkozzunk és beszéljük meg..aztán bevallotta h szeret,és h mégis folytani szertné velem ott ahol abba hagytuk.


szóval lehet h a te barátod is rájön h szeret és nagy hülyeséget csinál ha szakítana.


16/L

2010. júl. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!